metal bendovi

Metallica...

Moderatori: glazbeni, dida

metal bendovi

PostPostao/la kataklysm » Ned ruj 17, 2006 10:16 am

nabrojite svoje najbolje metal bendove koje slusate
HVALA

evo,ja cu pocet

KATAKLYSM
ILLNATH
PANTERA
COBHC
BLIND GUARDIAN
SINERGY
kataklysm&pantera
kataklysm

PostPostao/la dragan_pagan » Čet sij 11, 2007 12:43 pm

Burzum
Bathory
Darkthrone
Gontyna Kry
Blind Guardian
................................
dragan_pagan

PostPostao/la Debason » Sub vel 10, 2007 5:35 pm

Strani: Cryptopsy, Immolation, Gorguts, Nile, Deicide, MOrbid Angel,Necrophagist, Death, Slayer, Pantera, Sepultura, Suffocation, Akerkocke, Goretrade, LYkhatea Afleame, Origin, Cephalic Carnage....

CRO:Theory of chaos, Usud, Retaliation, Unholy inquisition, MALFORMED, AVICULARIA, Severe schizophrenia
A sad to odsviraj lijevom rukom i lijevom nogom!
Debason

PostPostao/la Kirk_Hammett » Sri vel 21, 2007 3:44 pm

metallica ;)
Kirk_Hammett

PostPostao/la arkangel666 » Sub ožu 03, 2007 1:10 am

Kirk_Hammett napisao:metallica ;)

ma to,konacno se neko i metallice sjetio. :)
metallica,COB,cradle of filth,devil driver,amon amarth,dimmu borgir,satyricon,graveworm,pantera,sinergy(glup vokal,bolje da alexi pjeva)...
arkangel666

PostPostao/la loop4444 » Ned ožu 11, 2007 10:31 pm

SLAYER
SEPULTURA
PANTERA
METALLICA prva 4
MACHINE HEAD
loop4444

PostPostao/la ruda » Sub ožu 24, 2007 3:45 pm

rammstein, powerman 5000, static-x, american head charge, rob zombie, mushroomhead, oomph!, clawfinger, korn....
ruda

PostPostao/la Adonia » Sub ožu 24, 2007 6:40 pm

To komercijalno smece nema nikakve veze sa metalom, a po popisima koje stavljate cini mi se da su ovdje sve teenageri koji ce godinu-dvije jos nositi narukvice sa bodljama i crne majce, a onda se baciti na cajke..
do sada NITKO od vas nije nabrojio PRAVE metalce. Mislim, NITKO NIJE SPOMENUO MAIDENE!!!! HALLOOOO???
Procitala sam Pantera i to je ok, ali ovo ostalo.. Ramštajn? HAHAHAHA
OA ONI SU DOBILI MTV NAGRADU!!! KAKO ONI MOGU BITI METALCI?!
Nasmijavate me!
Adonia

PostPostao/la ruda » Sub ožu 24, 2007 8:58 pm

Adonia napisao:

To komercijalno smece nema nikakve veze sa metalom, a po popisima koje stavljate cini mi se da su ovdje sve teenageri koji ce godinu-dvije jos nositi narukvice sa bodljama i crne majce, a onda se baciti na cajke..
do sada NITKO od vas nije nabrojio PRAVE metalce. Mislim, NITKO NIJE SPOMENUO MAIDENE!!!! HALLOOOO???
Nasmijavate me!

O ukusima se ne raspravlja.
ruda

PostPostao/la Adonia » Sub ožu 24, 2007 9:55 pm

ja nisam pricala o ukusu. Mnogi metalci meni osobno ne odgovaraju, ali ne znaci da nisu metalci, medutim nabrojeni nisu metalci i to nema veze sa ukusom vec vrstom glazbe.
Kao sto Colonia nikada nece biti punk band tako ni metalika nikad nece biti metal bend, makar se sutra preimenovali u "metal band"

Ili ako hoces jednostavnije, Dado Topic niti je kada bio roker niti ce ikada biti. Isti slucaj.
Adonia

PostPostao/la Adonia » Sub ožu 24, 2007 10:26 pm

Ja nisam pricala o njegovoj grupi nego o njemu kao individualcu
Adonia

PostPostao/la ruda » Ned ožu 25, 2007 11:38 am

Spider1 napisao:Nemojte se trošiti na takve rasprave, netko nekom je nekom nije, stilovi i smjerovi se miješaju, svrstavanje je ovisno o onom tko sudi, a glazbenici dijele poznate glazbenike na one koji su odlični i one koji nisu, uglavnom se ravnajući po umijeću sviranja. Ljepše je pisati o bandovima koji su unaprijedili neki stil nego testirati znanje jedan drugom.
.....

Svaka časat, apsolutno se slažem sa time
ruda

PostPostao/la jickso_steve » Pet ožu 30, 2007 11:09 pm

Adonia napisao:

Nasmijavate me!

Tko ima zivot neka ne cita ovo.
Inace mrzim forume, jer se uvijek nadju budale poput ove ovdje (ili mene) koji misle da imaju nesto pametno za reci, al ovo moram komentirati. Osoba koja govori sto ima veze sa metalom, a sto ne, a u isto vrijeme za avatar koristi sliku Davida Hasselhoffa moze pusiti produzni kabal. Metallica nema veze s metalom? koliko glup netko mora biti da bi tako sto izjavio? Odgovor je - jako. Citaj: Metallica. Jos nije jasno? METALLICA. A sad? (METAL)LICA. Jel uocavate i vi ono METAL u METAL-LICA ili se to samo meni cini? Ako moras vec biti dovoljno retardirana da se uopce bavis svrstavanjem bendova u njihove zanrove, ucini to kako bog zapovijeda. Kladim se da ne znas za pola zanrova metala, a kamoli ostale glazbe. "Komercijalno smece": koga je briga jel komercijalno il nije sve dok dobro zvuci? Maideni se prodaju jednako dobro kao i Metallica, jedina razlika izmedju njih dvoje je sto Metallica ima muda prodati se. Kad smo vec kod tinejdzera, Maideni su bend ciji se citav fan-base sastoji od 15-godisnjih klinaca i klinki poput tebe sa IQ-om jednakim broju njihovih albuma. E da, i o ukusima se ne raspravlja, svi znaju da je sve sto ja slusam zakon, a ostalo smece. Na kraju, koga briga tko je pravi metalac ili ne? Slusam rock i metal otkad znam za sebe i srce mi se rasplace kad vidim klince koji vani citiraju stihove od Megadetha i mlate kosom uz bend za koji ne znaju kako se zove, a poslije toga seru jedan drugome sto je metal a sto ne u nekim meni nepoznatim homoeroticnim ritualima. Ne smatram se metalcem niti me boli u dusi ako mi netko kaze da nisam "true". Jedan savjet: nadji si zivot. Nikog sa pola mozga nije briga sto je "pravi" metal, a sto ne. Sve ovo sto si napisala meni zvuci na neku osrednje losu pjesmu od Manowara. True metal, yeah, hail and kill.

Ti znas sto je Rammstein. Ako se vec zelis kurciti sa Rammsteinom, onda da ti napisem nesto o Rammsteinu. Rammstein je 90-ih krenuo sa zvukom koji je razvijala Slovenska grupa Laibach, koji su pomogli u ostvarenju industrial glazbe jos 80-ih. Jesi cula ikad Laibach? Kladim se da nisi, al jos uvijek imas petlje srati nekom, jelda? Rammstein je kopirao njihov zvuk, pojednostavnio ga i dodao uz to speed metal gitare i alternativniju strukturu. Njihov zanr na prvim albumima je cisti industrial metal, i to da budem precizan Neue Deutsche Haerte ili Tanz-Metall (u sto spadaju i OOMPH! i Megaherz), a kasnije alternativni metal. Ja ovdje koristim rijec metal, uz pretpostavku da znas sto je metal. A znas, jelda? Kladim se i da ne znas kako je taj naziv nastao. Retard.

Ako mislis da si u pravu - nisi. Ja sam u pravu. Zato ne izazivaj i pusti ljude da zive. Komunjaro.

Inace slusam industrial (ako znas sto je to), a ovo slusam od pravog metala (da, metala). Strahuj:
Pantera
Anthrax
Metallica
Megadeth
Iron Maiden (Slusao sam ih prije. Dickinson rules.)
Judas Priest (Isto tako. Samo sto ovdje Halford rules. Jer je gay.)
Sepultura (Cavalera rules, ali i Derrick Green je zakon. Rasisti.)
Carcass
Iced Earth

od alternativnijeg metala:
KoRn
Coal Chamber
Faith No More
MuDvAyNe
P.O.D.
In Flames
Soilwork
Mr. Bungle
Fear Factory
System Of A Down
Queensryche
Rob Zombie
Rammstein (oh da, Rammstein; usput ne pise se "Ramštajn")
KMFDM
Ministry
Soulfly

Ako tvoji bendovi nisu na ovom popisu onda su glupi i nisu vrijedni slusanja. Ispricavam se ostalim normalnim clanovima koji se mogu osjecati uvrijedjenim, al ovakva me sranja zivciraju do maksimuma. Evo, necu vise.
mankind has got to know its limitations
jickso_steve

PostPostao/la Adonia » Sub ožu 31, 2007 10:53 am

nemoj sad stat, taman kad si me poceo nasmijavati! :lol:
Adonia

PostPostao/la jickso_steve » Sub ožu 31, 2007 2:12 pm

Adonia napisao:nemoj sad stat, taman kad si me poceo nasmijavati! :lol:

rece ona nakon lobotomije.
mankind has got to know its limitations
jickso_steve

Sljedeće

Vrati se na: Metal