Lepa Brena u listopadu u Splitu?

Magazin, Halid Bešlić...

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93, Crnka_st

Lepa Brena u listopadu u Splitu?

PostPostao/la Crnka_st » Pon srp 26, 2010 2:24 pm

Kod: Označi sve
http://www.jutarnji.hr/lepa-brena-u-listopadu-u-splitu/303714/

Fahreta Živojinović, poznatija kao Lepa Brena, ponovno će nastupiti pred hrvatskom publikom, i to u splitskoj Spaladium Areni u listopadu, piše Slobodna Dalmacija.

Iako informacija još nije službena, iz izvora vrlo bliskih tvrtki “Sportski grad”, koja trenutačno upravlja splitskom Arenom, Slobodna saznaje da će Brena s pratećim bendom sigurno nastupiti pred splitskom publikom, samo još treba dogovoriti točan termin.

- Nikada nisam ni otišla iz tih krajeva, vezuju me ljudi i pjesma, te predivne uspomene! Spremam turneju po Australiji, Americi, Kanadi, ali i BiH, Sloveniji, Hrvatskoj... - odgovorila nam je Brena na SMS, u kojemu je upitana dolazi li u grad pod Marjanom.

Budući da je oštre kritike i pozivi na bojkot nisu spriječili da održi nedavni koncert u Zagrebu, pjevačica je očito procijenila da se situacija “smekšava”.

Prosvjedi prije koncerta u Zagrebu

A o neugodnostima koje su je pratile ususret lipanjskom nastupu u Zagrebu tada je u intervjuu za Slobodnu, među ostalim, rekla:

- Ne razumijem što se to dogodilo u mom životu i što sam ja to u svojim pjesmama toliko bogohulno i neetički uradila? Protiv koga je upereno da se danas, u 21. stoljeću, događaju ovakve stvari? Možda je stvar u tome što se od 1992. ne prezivam kako sam se prezivala kao djevojka? Ili netko jednostavno ima traumu od Lepe Brene još od 1982., pa ga to stanje drži i danas... - pitala se tada folk zvijezda
Crnka_st

Vrati se na: Narodna i zabavna glazba