<3 Ella Dvornik <3

Madonna, Sting...

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

PostPostao/la silvio » Pon stu 23, 2009 11:56 pm

dida napisao:
Anton napisao:Ona privlači pozornost samo zbog svoga ćaće i to je sve :!:

To su ti geni.Jabuka ne pada daleko od stabla.

a ti se njoj uvlačiš jer..................????????
silvio

PostPostao/la dida » Uto stu 24, 2009 12:01 am

silvio napisao:
dida napisao:
Anton napisao:Ona privlači pozornost samo zbog svoga ćaće i to je sve :!:

To su ti geni.Jabuka ne pada daleko od stabla.

a ti se njoj uvlačiš jer..................????????

Ne nego govorim činjenicu.nIsam ja pokrenuo ovu temu,al vidjet ces da ce bit najposjecenija.Da cura nije interesantna ne bi svi pricali i pisali o njoj nego bi ignorirali ovu temu.
dida
Site Admin

PostPostao/la Stanoja93 » Uto stu 24, 2009 12:28 am

HA HA HA HA....pa ak je toliko vec ne volite nemoj te ju ni komentirat...Ona je zakon a vi kako hocete :P ja ju obozavam :P cura ima nesto u sebi i jednostavno privlaci javnost da prate svaki njen korak :P
Stanoja93

PostPostao/la Stanoja93 » Uto stu 24, 2009 12:35 am

http://www.facebook.com/group.php?gid=4 ... 514&ref=ts

ev pa pogledaj da ipak dosta ljudi je voli.... 7000 fanova nije malo :)
Stanoja93

PostPostao/la Honda » Uto stu 24, 2009 7:38 pm

Stanoja93 napisao:http://www.facebook.com/group.php?gid=46405514514&ref=ts

Ima više skoro funova nego ovaj forum članova.
Honda

PostPostao/la Stanoja93 » Uto stu 24, 2009 7:45 pm

Honda napisao:
Stanoja93 napisao:http://www.facebook.com/group.php?gid=46405514514&ref=ts

Ima više skoro funova nego ovaj forum članova.

pa da :) zato kazem ima ljudi koji je zaista vole :) ma koliko neki srali po njoj ljudi je vole i zapazena je gdje god da se pojavi :)
Stanoja93

PostPostao/la eliopisak » Uto stu 24, 2009 10:27 pm

Gledam na Indexu i ne mogu vjerovat da je Ella među 3 najljepše Hrvatice.Zgodna je,al samo je jedna Severina,pa druga Nikolina Pišek,pa treća Tina Katanić....
eliopisak

PostPostao/la silvio » Uto stu 24, 2009 11:51 pm

eliopisak napisao:Gledam na Indexu i ne mogu vjerovat da je Ella među 3 najljepše Hrvatice.Zgodna je,al samo je jedna Severina,pa druga Nikolina Pišek,pa treća Tina Katanić....

a četvrti je moj pišek
silvio

PostPostao/la Stanoja93 » Sri stu 25, 2009 1:51 am

eliopisak napisao:Gledam na Indexu i ne mogu vjerovat da je Ella među 3 najljepše Hrvatice.Zgodna je,al samo je jedna Severina,pa druga Nikolina Pišek,pa treća Tina Katanić....

hehehe...prva je :) druga je ana bebic :S ona mi je totalno bezzvezze....a aleksandra grdic mi je fina....
Stanoja93

Re: <3 Ella Dvornik <3

PostPostao/la Crnka_st » Pon srp 26, 2010 2:13 pm

Stanoja93 napisao:...Ona je jedna od poznatijih teen zvijezda.....Ima svoj sopstveni stil koji zna da nosi..Jaka je licnost i ne mari za price....Mogu da je vole ili ne..ali ne mogu da je ignorisu...svi koji vole Ellu nek se nadovezu i daju svoje misljenje o njoj :)

Cura prva stvar ima poznatog ćaću, tj imala je. Do prije 3 godine niko nije zna jel se piše s dva L il jednin a sad je kao neka "ličnost"?? Ono wtf..
Cura je iskoristila ćaću da se provuče kroz estradu pa radi od sebe idiota da bi bila viđena .. žaj mi je šta joj mater to sve mora trpit i one puste pierceve pa golišave slike i ljubakanja s momcima raznih godina, klase i dobi.
Crnka_st

PostPostao/la dida » Pet tra 01, 2011 8:14 pm

dida
Site Admin

PostPostao/la mika15 » Sub tra 02, 2011 7:19 pm

Crnka_st napisao:
Stanoja93 napisao:...Ona je jedna od poznatijih teen zvijezda.....Ima svoj sopstveni stil koji zna da nosi..Jaka je licnost i ne mari za price....Mogu da je vole ili ne..ali ne mogu da je ignorisu...svi koji vole Ellu nek se nadovezu i daju svoje misljenje o njoj :)

Cura prva stvar ima poznatog ćaću, tj imala je. Do prije 3 godine niko nije zna jel se piše s dva L il jednin a sad je kao neka "ličnost"?? Ono wtf..
Cura je iskoristila ćaću da se provuče kroz estradu pa radi od sebe idiota da bi bila viđena .. žaj mi je šta joj mater to sve mora trpit i one puste pierceve pa golišave slike i ljubakanja s momcima raznih godina, klase i dobi.

ajde,prvo mala je kčer poznatog ćaće i samim tim je poznata i ona,uostalom kao i cijela obitelj.Drugo ako malo "poguglaš" vidjet češ da je imala 2 momka, jednog s kojim je prekinula i sadašnjeg momka,dakle nije štraca koja se jebe okolo,treče mala Ella izgleda sasvim drugačije od svih cura njenih godina,ne fur ase na sise ni na guzicu, četvrto, nije neuobičajena stvar da u takvim glazbeničkim obiteljima i dijeca krenu tim stopama ( valjda genetika ima utjecaj), peto, šta ima veze da ima pokoji pierc...koliko sam vidio na fotkama ostala su joj samo dva.....šesto, koji su to tipovi raznih godina s kojima se ona ljubaka????? sedmo: IZJEDA TE NEKA LJUBOMORA....Elli želim sreću,otac joj je bio faca, Danijela je žena od formata i baš bi mi bilo drago da Ella uspije jer je skroz drugačija od svih na ovoj dosadnoj estradi. Tebi preporučujem da odeš na koncert Rozge...;))))
mika15

PostPostao/la mika15 » Sub tra 02, 2011 7:21 pm

dvornici razjebite ove seljake.....
mika15

PostPostao/la dida » Sub tra 02, 2011 7:22 pm

ajde,prvo mala je kčer poznatog ćaće i samim tim je poznata i ona,uostalom kao i cijela obitelj.Drugo ako malo "poguglaš" vidjet češ da je imala 2 momka, jednog s kojim je prekinula i sadašnjeg momka,dakle nije štraca koja se jebe okolo,treče mala Ella izgleda sasvim drugačije od svih cura njenih godina,ne fur ase na sise ni na guzicu, četvrto, nije neuobičajena stvar da u takvim glazbeničkim obiteljima i dijeca krenu tim stopama ( valjda genetika ima utjecaj), peto, šta ima veze da ima pokoji pierc...koliko sam vidio na fotkama ostala su joj samo dva.....šesto, koji su to tipovi raznih godina s kojima se ona ljubaka????? sedmo: IZJEDA TE NEKA LJUBOMORA....Elli želim sreću,otac joj je bio faca, Danijela je žena od formata i baš bi mi bilo drago da Ella uspije jer je skroz drugačija od svih na ovoj dosadnoj estradi. Tebi preporučujem da odeš na koncert Rozge...;))))[/quote]

Potpisujem sve navedeno:)
A s obzirom da pjeva za izdavačku kuću Kreativni nered u kojoj sam i ja suvlasnik uspjeh joj je zajamčen. Mala je ovo zemlja koliko je Ella velika. Čut će se za nju i izvan Lijepe naše:)
dida
Site Admin

PostPostao/la kybo » Čet lip 02, 2011 7:20 pm

Anton napisao:
Strat04 napisao:Al' je Simona barem mačka i po naspram ove cicibanke... :lol:
Ma baš tako :wink:

Istina je da Ella nije zgodna, ali je zato glupa i netalentirana.
I bolje da je tako jer je ljepota prolazna. :lol:
kybo

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Pop