Činele

Mjesto za raspravu o bubnjevima

Moderatori: glazbeni, kejcastis, dida

Činele

PostPostao/la tre_cool » Pon sij 02, 2006 3:15 pm

Ja sam nedavno naručio Zildjianove Planet Z činele. Znam da nisu baš nešto dobre ali za početak je dobro! Možete mi vi napisati vaše mišljenje i koje su najbolje ali ne i preskupe činele...?

možete mi se javiti na mail... tre_cool@net.hr
TRE COOL
tre_cool

Re: Činele

PostPostao/la dete_kreten » Uto vel 21, 2006 9:21 am

tre_cool napisao:koje su najbolje ali ne i preskupe činele...?tre_cool@net.hr

gle, sve zavisi sto je za tebe preskupo. npr. da li ti je preskup ride od 3000 kuna ili vec onaj od 1000? :lol: inace, kao best buy cinele su proglasene (od mnogih) Paiste, serija Alpha. to ti kazem jer vidim da si pocetnik, pa nema smisla uzimati nesto profesionalno, ali u svakom slucaju bi trebao nesto dobro. cijenik mozes otvoriti na stranici od Rainbow music shopa, pa vidi.
dete_kreten

PostPostao/la tre_cool » Sub ožu 04, 2006 10:41 am

dete_kreten napisao:
tre_cool napisao:koje su najbolje ali ne i preskupe činele...?tre_cool@net.hr

gle, sve zavisi sto je za tebe preskupo. npr. da li ti je preskup ride od 3000 kuna ili vec onaj od 1000? :lol: inace, kao best buy cinele su proglasene (od mnogih) Paiste, serija Alpha. to ti kazem jer vidim da si pocetnik, pa nema smisla uzimati nesto profesionalno, ali u svakom slucaju bi trebao nesto dobro. cijenik mozes otvoriti na stranici od Rainbow music shopa, pa vidi.

PA....IZGLEDA DA ĆU PRODAT PLANET Z KUPIT ĆU ZILDJIANOVE A-CUSTOM 17'' ČINELE (CRASH 2x)
TRE COOL
tre_cool

PostPostao/la tre_cool » Sub ožu 04, 2006 10:41 am

PA....IZGLEDA DA ĆU PRODAT PLANET Z KUPIT ĆU ZILDJIANOVE A-CUSTOM 17'' ČINELE (CRASH 2x)
TRE COOL
tre_cool

PostPostao/la dete_kreten » Sri ožu 22, 2006 7:13 pm

tre_cool napisao:PA....IZGLEDA DA ĆU PRODAT PLANET Z KUPIT ĆU ZILDJIANOVE A-CUSTOM 17'' ČINELE (CRASH 2x)

Samo daj. Zgodno je to što na sajtovima velikih proizvođača činela, kao što su Zildjian, Paiste, Sabian i dr., imaš audioteke svih činela!!! Znači, možeš poslušati kako zvuče činele pri različitim udarcima. Ali zapamti da to nije mjerodavno, već okvirno. Mjerodavno je kad ju čuješ uživo, kad ju ti odsviraš. A pošto u našim dućanima nisu jednaki akustični uvjeti, zgodno je ponijeti sa sobom neku svoju činelu kojoj znaš sound, pa si po njoj usporediš ovu koju proučavaš (da li je glasnija, kakav je sustain, itd).
No, to bi sve bilo divno i krasno kad bi se u našim dućanima imalo činela za probati. Obično ih ima nešto malo. Za sada sam jedino relativno zadovoljan ostao sa music shopom u Zagorskoj. Imaju dosta činela za probu!
dete_kreten

PostPostao/la music » Pon tra 24, 2006 4:07 pm

tre_cool napisao:PA....IZGLEDA DA ĆU PRODAT PLANET Z KUPIT ĆU ZILDJIANOVE A-CUSTOM 17'' ČINELE (CRASH 2x)

Slazem se sa dete_kretenom(bez uvrede).sto se tice nasih music shopova(ja sam iz sirokog B.) to ti je skoro sve veca cjena-manja kvaliteta(slabija) ali opet sve ti ovisi o mogucnostima ali i o potrebi.
paiste ti je dobar,zildijan,sabian,istanbul... ali sve ti ovisi na sta to idje...samo cu ti rec da to sve prvo dobro isprobas pa kupujes ali napominjem-->bez zurbe.pogledaj onu stranicu sto sam ti preporucio i neces se zajebat.ja bar nisam.ovdje gledam u nasem music shpou stalak za cinelu na prelaz sto se stavlja,cijena oko150 km.a u njemackoj nadjem isto za 19 eura.pa zakljuci
music

PostPostao/la dete_kreten » Uto tra 25, 2006 8:05 am

music napisao:Slazem se sa dete_kretenom(bez uvrede)

:oops:

:lol: :lol: :lol:
dete_kreten

PostPostao/la mc05 » Čet svi 25, 2006 2:21 pm

Ne znam kako je trenutno u ostalim shopovima ali neki dan sam bio u
music shopu na velesajmu i imaju brutalno široki izbor Zildjiana. A cijene su sasvim OK. :lol:
mc05

Zildjian

PostPostao/la salemesserschmitt » Uto srp 11, 2006 1:14 pm

hej, Tre_cool, kako si zadovoljan svojima A Custom?

Mene je malo iznenadilo što kažeš da kupuješ Planet Z (što je serija namijenjena početnicima), da bi zatim otišao na najvišu klasu i kupio A Custom...

Moj A Custom 18" crash me uvijek iznova oduševljava i nadam se da si zadovoljan svojim činelama.
salemesserschmitt

PostPostao/la damir » Sub stu 18, 2006 4:18 pm

ajde da ne otvaram novu temu,ugurat cu ovdje

koju pastu upotrebljavate za cinele,da vrate svoj sjaj?
damir

PostPostao/la tre_cool » Sri stu 22, 2006 3:18 pm

damir napisao:ajde da ne otvaram novu temu,ugurat cu ovdje

koju pastu upotrebljavate za cinele,da vrate svoj sjaj?

Ja imam od zildjiana sredstvo za poliranje (oko 70 kn kosta)
TRE COOL
tre_cool

PostPostao/la damir » Ned ožu 18, 2007 8:50 am

http://minishop.t-com.hr/novaglazbala/P ... n=2&ppsn=1
kakve su anatolian cinele,zna li tko sto o njima?
damir

PostPostao/la cancerman » Pon ožu 19, 2007 8:35 am

..dobre i superkvalitetne i naravno ekstremno skupe...
cancerman

PostPostao/la damir » Pon ožu 19, 2007 2:33 pm

jesi gleda mozda na stranici,ajde ako se kuzis,pa da vidis koji je fus najbolji iz njihove ponude
damir

PostPostao/la cancerman » Uto ožu 20, 2007 8:39 am

..jebat ga pogledaj si ga sam...http://www.istanbulcymbals.com/...ali vjeruj mi i obična serija je kvalitetnija od top činela nekih drugih proizvođača..
cancerman

Sljedeće

Vrati se na: Bubnjevi i udaraljke