Činele

Mjesto za raspravu o bubnjevima

Moderatori: glazbeni, kejcastis, dida

PostPostao/la cancerman » Pet srp 13, 2007 8:12 am

carina 22% + dostava - njihov porez = otprilike ista cijena kao u katalogu...mislim da je netko od forumaša već naručivao, mislim axis pedalu i da mu je stigla bez većih problema...

pazi, komplet Meil china, mini china i splash Classics serije + torba + 3 boom arma bi me izašlo oko 150 E...dakle 30-50 % jeftinije
cancerman

PostPostao/la cancerman » Pet srp 13, 2007 8:16 am

Spider1 napisao:
damir napisao:
da,i ponuda je odlicna,imaju svega

jesi ti siguran?

e sad stvarno ne kužim komentar...jesi ti siguran Spider? ili si kontrasve pa ti više nije ni važno o čemu se raspravlja samo daj lupi kontru...jesu to godine dima iz Plomina ili nešto drugo?

čovječe ubi mi volju za životom a kamoli postanjem na forumu :(
cancerman

PostPostao/la cancerman » Pet srp 13, 2007 12:24 pm

Zildjian 14 Zoll ZXT Effects Box Set (Total China) 208 eura

Pearl ZHT Pro 4 Pack incl. free 16" China 432 eura

misliš na ZILDJIAN?

ajd kad već mašeš sa Zildjianom, molim prepacked set rock ZXT (20 ride, 16/17 crash, 13/14 hi hat)

pa se dogovorimo oko detalja...

i btw. ako već imaš mogućnosti naručivati komponente sa svojom garancijom da će stići tamo gdje su namijenjene a ne završti pitaj boga gdje, onda molim lijepo budi drugar pa se javi... :lol:

Kupit ću ti što hoćeš, samo se smiri.

e nemoj me vući za jezik...kuiš.. :lol: imam novaca koliko imam i želim ga potrošiti na nešto što će biti kvalitetno, izdržljivo i PO MOM UKUSU!

a Meinl i Zildjian baš i nisu nešto u rangu Stagga...

enivej - prijedlog - uplati ti se novac, naručiš, pošalješ poštom i si sretni i zadovoljni..oke?

naravno ako ti nije ispod časti petljat se sa nma nadobudnim klincima koji piju drogu i seksaju se bez zaštite te misle da znaju svirati... 8)
cancerman

Prethodni

Vrati se na: Bubnjevi i udaraljke