.

Mjesto za raspravu o bubnjevima

Moderatori: glazbeni, kejcastis, dida

slažeš li se da se ljudi oko opreme i svirke uglavnom pre.ser.ava.ju?

a)da
19
95%
b)da
1
5%

Ukupno glasova : 20

...

PostPostao/la hrvojeb.pravi » Pon ruj 07, 2009 5:45 am

...
Zadnja izmjena: hrvojeb.pravi; Ned pro 05, 2010 4:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
hrvojeb.pravi

PostPostao/la silvestar » Pon ruj 07, 2009 7:22 am

Dobro jutro svima,a posebno onimakoji imaju pojma,ali i onima koji nemaju!!!!Pitao si za Sonora 503 ili 505 ??Pitam jer 505 seriju je moj bubnjar kupio nečaku za rođendan i mali si je kupio neke jeftine paiste činele i kaže da mu je bubanj super.Naravno da je prvo dobro naštiman bubanj.Ja mu vjerujem pa ako imaš priliku kupiti povoljno,nečeš se zajebati.Nismo svi pacijenti ovdje na forumu.Ali ipak se slažem sa spiderom.Kako je moguće da SVI ovdje nemamo pojma,a jedan čovjek ima ?????Toliko od mene za sada.
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la silvestar » Pon ruj 07, 2009 10:28 am

ovaj amza ili kako se već zove kao "dobar" klavijaturista trebao bi znati da se kalvijature sviraju kao i klavir sa 10 prstiju,a ne sa 3 prsta jedne ruke.toliko o tome.
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la silvestar » Pon ruj 07, 2009 11:15 am

e to je apsolutno točno.Prvi instrument mi je klavir,mada dugo godina nisam sjeo za klavir.Ali ostalo je sve u glavi i sječam se koliko puta sam kao klinac znao govoriti za svog profesora stlia "šta on zna,ja sviram super i cure me gledaju itd",ali danas kažem hvala mu na svemu.Jer da nije i vikao na mene i tjerao me vježbaj,radi,ući..Vjerovatno bi ja danas buljio u ovog klavijaturista kao u boga.A ovako impresija na njegovu svirku je 0..odnsno što si ti rekao ,a ja ću malo drugačije reći "Lov u mutnom" ili "Svirka na galamu".Možda sam malo i pristran jer me ta muzika ne zanima niti ju doma slušam,ali to je moje mišljenje.Iako ima glazbenika koji nemaju školu da su odlični sviraći,ali oni sa školom i iskustvom su "kraj svijeta"
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la silvestar » Pon ruj 07, 2009 12:33 pm

pa istina je.Gle sam nečeš sigurno naučiti toćno svirati.Možeš ti skinuti neku stvar,čak ju i dobro odsvirari !!ali dali je to i najlakši naći ??Dali je prvilno ??Nije,jer to se ući u školi i sam češ teško nešto naućiti izvesti pravilno.Hvala bogu i profi.hehehehe
jebi ga tak je....
silvestar

Prethodni

Vrati se na: Bubnjevi i udaraljke