PlanetZ asortiman

Mjesto za raspravu o bubnjevima

Moderatori: glazbeni, kejcastis, dida

PlanetZ asortiman

PostPostao/la Ninja » Uto srp 17, 2007 5:57 pm

Pozdrav,

U kompletu PlanetZ činela sam uzeo 16'' crash, 20'' ride i 14'' hi-hat. Sad kad mi fali još činela, htio bih opet uzimati PlanetZ, tek toliko radi izgleda, da budu sve iste. No, nigdje ne viđam ništa drugo od njih, a na upit u Zagorskoj su mi rekli da ni ne proizvode ništa drugo osim tog troje. Međutim, kasnije sam našao (mislim 18'') crash/ride od PlanetZ-a, pa pošto vidim da su se ovi prevarili, sad me zanima gdje mogu vidjeti sve PlanetZ činele, da li imaju splasheve i veći izbor veličina crasheva?
wysiwyg
Ninja

PostPostao/la cancerman » Čet vel 21, 2008 1:32 pm

ehej kao ponosni vlasnik Z - planeta i to komada dva (16 " i 12" koji je ustvari prerezani Z koji je pukao...) - moj kratki savjet - nabavi si neke bolje činele!

ZXT ti je već proistojna činela a nije preskupa.

mislim da je od Z serije još dostupan samo 18 " crash - ride. ali ćeš ga malo teže naći pošto obično ideu u kompletu - tj. prepack...
cancerman

PostPostao/la BinMladen » Čet vel 21, 2008 1:58 pm

Navedena serija cinela je najlosija u citvoj Zildjianovoj ponudi...98% sam siguran da ne proizvode siroki spektar velicina i vrsta...
Druga stvar, ako zalis kad-tad nesto snimati te Z cinele ce zvucati kao cisti poklopci od lonca sa toooooo much overtonova itd. Ja sam znao takve cinele koristiti iskljucivo za probe u garazi jer je i toncu na koncertima dosta tesko raditi kad mu stavis navedene na bubnjeve.

Ono sto si naveo...da bi zbog izgleda kupio i ostali cinele iste serije mi je :lol: :lol: :lol: .
Cinele se kupuju po vrsti zvuka koji pase tebi i vrsti mjuze koju sviras (recimo, ne mozes sa nekom finom njeznom hollow body gitarom svirati black metal) :wink: .
Recimo, ja sam si, kada sam si skupio soldi za ono sto zelim izabrao ride-Paiste 502, jedan zildjianov fus 12" (ne sjecam se koja serija je bila) i crash od Istambula Sultan 17". I to mi je bila ZAKON kombinacija...A, zamisli, sve 3 drugacije izgledaju... :D
BinMladen

PostPostao/la cancerman » Sub vel 23, 2008 5:53 pm

BinMladen napisao:crash od Istambula Sultan 17".

jesi ga prodao? ako nisi javi se...imam 16" i taman bi mi pasao takav da popunim setup...
cancerman

PostPostao/la BinMladen » Pon vel 25, 2008 11:03 am

cancerman napisao:
BinMladen napisao:crash od Istambula Sultan 17".

jesi ga prodao? ako nisi javi se...imam 16" i taman bi mi pasao takav da popunim setup...

...taj je pokojni... :wink:
BinMladen

Vrati se na: Bubnjevi i udaraljke