Audio pro musicshop je novi sponzor Glazbenog oglasnika:)

Sve novosti vezane uz forum možete pročitati ovdje. Mjesto za iznošenje kritika, komentara i prijedloga.

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

PostPostao/la virtuoso » Pet stu 11, 2011 1:12 pm

dida napisao:
virtuoso napisao:Tamo na keš daju i u pola cijene,tako sam ja svog Gibsona kupio. 8)

Nego,dragi Dida,kako si ti meni,evo ja sam dobro,hvala na pitanju.
Kad ćeš promijeniti avatar,stvarno je neprilično da jedan biznismen kao što si ti,agitira za neku stranku za vrijeme izbora.Bolji ti je bio Francek.

BAs zato sto sam biznismen agitiram za Savez za promjene jer nas sve ostale stranke vode u propast. meni kao biznismenu odgovara programu kojem ce se porez na dobit smanjit na 10%, gdje cemo uvest dvojnu stopu PDV-a sa nizom stopom na domace proizvode, ukinut valutnu klauzulu, rec EU Fuck off, proglasit Zerp i vratit drzavi monetarni suverenitet, formirat realni tecaj kune, ukinut povlastene i saborske mirovine, skinut Crkvu sa drzavne sise itd. To su neki od preduvjeta da gospodarstvo zivne. Ovi izbori su sada kljucni. Kukuriku ima identican program kao i HDZ i ne zelim da dođu na vlast. Vrijeme je za nove ljude:)

Vauuu,lijepo,ako pobijedite,bit će super!

Samo što teško da ćete i jedan glas dobit,vi ste neozbiljna stranka,tj. svaka stranka koja želi dobit izbore,treba puno uložit u medijske reklame,zdravonarodski,da vas je pun kufer na telki,novinama,posterima itd. i da udjete narodu u podsvijest a ne reklamiranjem na avataru.Eto kad bijah prošle sedmice u Zg-u,nigdje nisam primijetio vaše postere. :cry:
virtuoso

PostPostao/la dida » Pet stu 11, 2011 1:21 pm

virtuoso napisao:
dida napisao:
virtuoso napisao:Tamo na keš daju i u pola cijene,tako sam ja svog Gibsona kupio. 8)

Nego,dragi Dida,kako si ti meni,evo ja sam dobro,hvala na pitanju.
Kad ćeš promijeniti avatar,stvarno je neprilično da jedan biznismen kao što si ti,agitira za neku stranku za vrijeme izbora.Bolji ti je bio Francek.

BAs zato sto sam biznismen agitiram za Savez za promjene jer nas sve ostale stranke vode u propast. meni kao biznismenu odgovara programu kojem ce se porez na dobit smanjit na 10%, gdje cemo uvest dvojnu stopu PDV-a sa nizom stopom na domace proizvode, ukinut valutnu klauzulu, rec EU Fuck off, proglasit Zerp i vratit drzavi monetarni suverenitet, formirat realni tecaj kune, ukinut povlastene i saborske mirovine, skinut Crkvu sa drzavne sise itd. To su neki od preduvjeta da gospodarstvo zivne. Ovi izbori su sada kljucni. Kukuriku ima identican program kao i HDZ i ne zelim da dođu na vlast. Vrijeme je za nove ljude:)

Vauuu,lijepo,ako pobijedite,bit će super!

Samo što teško da ćete i jedan glas dobit,vi ste neozbiljna stranka,tj. svaka stranka koja želi dobit izbore,treba puno uložit u medijske reklame,zdravonarodski,da vas je pun kufer na telki,novinama,posterima itd. i da udjete narodu u podsvijest a ne reklamiranjem na avataru.Eto kad bijah prošle sedmice u Zg-u,nigdje nisam primijetio vaše postere. :cry:

Razmišljaš ko pravi HRvat. Ti ćeš glasat za onog ko najviše uloži ukampanju i nije ti bitno odakle mu novac za tu kampanju. Mi smo podjelili preko 100 tisuca letaka,imao standna Glavnom kolodvoru svaki vikend.javne tribine po svim gradovima svaki tjedan, organizirali smo one najvece facebook prosvjede i svaki tjedan smo na nekoj od lokalnih televizija. Oprosti sto nemamo crne torbe,a donacije smo velike odbili jer je uvjet za njih bio da ne smijemo pricati protiv banaka:) Zakljucavam ovu temu jer smo otisli u offtopic. Na forumu postoji tema za politiku pa se mozemo tamo prebaciti:)
dida
Site Admin

Prethodni

Vrati se na: Obavijesti i prijedlozi