Mirko vs Fedor

Nogomet,košarka,tenis,ultimate fight,šah.....

Moderator: dida

Mirko vs Fedor

PostPostao/la TnT » Čet ruj 01, 2005 5:43 pm

jel netko gledo meč?
Stavio sam 200 kuna na Mirka i popušio. :evil:
TnT

Re: Mirko vs Fedor

PostPostao/la neXus » Čet ruj 01, 2005 6:37 pm

TnT napisao:jel netko gledo meč?

NE MOŽEŠ TI PROTIV RUSKE ŠKOLE.tip se hrva sa medvjedima u Sibiru,pliva u zaleđenom jezeru.Veće šanse ima Inter da osvoji prvenstvo nego Mirko naslov u Ultmate fightu.
neXus

PostPostao/la Rocky » Ned ruj 04, 2005 10:56 am

neXus napisao:

NE MOŽEŠ TI PROTIV RUSKE ŠKOLE.tip se hrva sa medvjedima u Sibiru,pliva u zaleđenom jezeru.Veće šanse ima Inter da osvoji prvenstvo nego Mirko naslov u Ultmate fightu.

to je sve smiješno.Nek se oni pošoraju s jednim Kličkom ili da im dođe Lenox Lewis.To bi bio fajt.
Rocky

PostPostao/la TnT » Ned ruj 04, 2005 5:55 pm

Rocky napisao:
neXus napisao:

to je sve smiješno.Nek se oni pošoraju s jednim Kličkom ili da im dođe Lenox Lewis.To bi bio fajt.

Svaka čast boksu, ali Kličko i Lewis nebi izdržali 2 minute u Ulitmate fightu
TnT

PostPostao/la brega » Uto ruj 13, 2005 8:52 pm

Zamene je Mirko još uvjek car, on je najbolji borac na nogama, Fedor ga je dobijo dolje kad su se rvali.Kličko i Lewis bi popušili težke batine i od Filipoviča i od fedora. 8) :twisted:
brega

PostPostao/la dida » Sri ruj 14, 2005 10:29 am

brega napisao:Zamene je Mirko još uvjek car, on je najbolji borac na nogama, Fedor ga je dobijo dolje kad su se rvali.Kličko i Lewis bi popušili težke batine i od Filipoviča i od fedora. 8) :twisted:

Mirko je faca. Jedan Cikatić nije mogao u ultimate fightu izdržati 2 minute i to protiv trećerazrednih boraca. Vratit će se Mirko opet u igru za svjetski naslov. Ni jedan boksač nema što tražiti u ultimate fightu.
dida
Site Admin

PostPostao/la neXus » Sri ruj 14, 2005 11:18 pm

dida napisao:
brega napisao:Zamene je Mirko još uvjek car, on je najbolji borac na nogama, Fedor ga je dobijo dolje kad su se rvali.Kličko i Lewis bi popušili težke batine i od Filipoviča i od fedora. 8) :twisted:

Mirko je faca. Jedan Cikatić nije mogao u ultimate fightu izdržati 2 minute i to protiv trećerazrednih boraca. Vratit će se Mirko opet u igru za svjetski naslov. Ni jedan boksač nema što tražiti u ultimate fightu.

bori se protiv Minotaura za Novu godinu i tu nema šanse.opet će popušit na neku polugu
neXus

PostPostao/la Mixa » Ned stu 13, 2005 1:28 pm

bori se protiv Minotaura za Novu godinu i tu nema šanse.opet će popušit na neku polugu[/quote]
ne bori se protiv Minotaura nego protiv Mark Hunta i to ce vjerojatno izgubit.
Mixa

PostPostao/la Sony » Ned stu 13, 2005 5:35 pm

Mixa napisao:
bori se protiv Minotaura za Novu godinu i tu nema šanse.opet će popušit na neku polugu

ne bori se protiv Minotaura nego protiv Mark Hunta i to ce vjerojatno izgubit.

Otkud znas da nece biti Mino? Jos nije bilo zvanicno, a ako si siguran za Hunta - link molim.
Sto se tice Hunta... common. I ja sam nervozan glede toga, ali no way da sa sigurnoscu mozes ustvrditi da ce ga ispusit od njega. Mirko je u najboljem izdanju... jos da vrati onaj ubilacki stand up i Fedora ce samog pojesti.
Po meni ima istrosenog menadzera, te voli i sam ponekad uciniti glupost.
Uvjeren sam da Hunt ide down. Uostalom, u svim come back-ovima Mirko je dominirao - jedino ne u borbama za titulu (i nespretno od Kevina)..
Sony

PostPostao/la Iva » Pet lip 16, 2006 8:16 pm

dida napisao:

Ma bio bi još bolji da se u politiku nije uvalio:Ne može jednom guzicom na dvi stolice!!!!!
Al izgleda ,bi ce on hrvatski Terminator kako je krenuo!!!Sretno mu!!!
Glazba je radost života!!!!
Iva

PostPostao/la Butcher » Uto lis 03, 2006 3:12 pm

Pride je vrlo slican ultimate f. pa mirko ima velike sanse da osvoji i takav turnir, ali fjodor je tvrd orah!
Neki dan sam gledal skro sve nj. fajtove!
Frajer je opak i nista vise! A i ima sve potrebne kvalitete za istuci bilo koga!
A minotaur je fizicki slab!
Je zilav i ima tu svoju tehniku, ali nema lijeka protiv kicka i puncha!
Lijek protiv takvih napada imao je samo silva, ali posto on nije highlander bilo bi mu vrijeme da napravi jedan oprostajni match i da se oprosti od natjecanja kao car!
Butcher

Vrati se na: Sport