Hrvatska-Turska

Nogomet,košarka,tenis,ultimate fight,šah.....

Moderator: dida

Hrvatska-Turska

PostPostao/la Hendrix » Čet lip 19, 2008 12:14 pm

2:1 za nas,a onda će bit opća tučnjava turskih i hrvatskih navijača.u svakom slučaju bila bi sramota da izgubimo od njih.Polufinale smo zaslužili.
Hendrix

Re: Hrvatska-Turska

PostPostao/la Rakdos » Čet lip 19, 2008 1:23 pm

Hendrix napisao:2:1 za nas,a onda će bit opća tučnjava turskih i hrvatskih navijača.u svakom slučaju bila bi sramota da izgubimo od njih.Polufinale smo zaslužili.

hmmm,teško će biti protiv njih...imam osjećaj da ćemo neš zajebat al sam do sada bio u krivu :D ...a polufinale fakat jesmo zaslužili!
it's a long way to the top...
Rakdos

PostPostao/la dida » Čet lip 19, 2008 9:33 pm

Hendrix napisao:2:1 za nas,a onda će bit opća tučnjava turskih i hrvatskih navijača.u svakom slučaju bila bi sramota da izgubimo od njih.Polufinale smo zaslužili.

mogli bi protiv Njemačke u polufinalu.Razvalili su Portugal,ali nas neće ako prođemo Turke.Ako povedemo mogli bi ih nabušit,ali bi isto tako moglo završit na penale.Sigurno ce radit Turci puno prekršaja da nam razbiju igru.
dida
Site Admin

PostPostao/la eliopisak » Pet lip 20, 2008 3:54 pm

3:0 za nas
eliopisak

PostPostao/la eliopisak » Pet lip 20, 2008 10:33 pm

Rakdos napisao:

hmmm,teško će biti protiv njih...imam osjećaj da ćemo neš zajebat al sam do sada bio u krivu :D ...a polufinale fakat jesmo zaslužili!

bio si u pravu.zajebali smo i to u zadnjoj sekundi.
eliopisak

PostPostao/la dida » Pet lip 20, 2008 10:35 pm

Turci su uputili jedan udarac na gol i zabili gol.Svaka im dala.SVe utakmice su dobiliu zadnjim sekundama i sad ce ih vjerojatno Njemci nabit jer sviimaju zute kartone.
inace ovo je prokletstvo Boze Suseca.Cim on kaze da je utakmica gotova,desi se neko zlo.
dida
Site Admin

PostPostao/la Steinway » Pet lip 20, 2008 11:24 pm

Momci moji, i mi smo dali gol u zadnjoj sekundi. Nemamo se šta žaliti. Nismo bili ni bolji nešto niti konkretniji. Po meni smo bojažljivo igrali i najebali. Sretniji ide dalje (isto bi bilo i da smo mi išli, znači sretniji, ne spretniji).
Steinway

PostPostao/la dida » Pet lip 20, 2008 11:36 pm

Steinway napisao:Momci moji, i mi smo dali gol u zadnjoj sekundi. Nemamo se šta žaliti. Nismo bili ni bolji nešto niti konkretniji. Po meni smo bojažljivo igrali i najebali. Sretniji ide dalje (isto bi bilo i da smo mi išli, znači sretniji, ne spretniji).

ovo je bila igra sudbine.Turcima je suđeno da idu dalje.Tri tekme su dobili u zadnjoj minuti.
dida
Site Admin

PostPostao/la Rakdos » Sub lip 21, 2008 9:10 am

dida napisao:
Steinway napisao:Momci moji, i mi smo dali gol u zadnjoj sekundi. Nemamo se šta žaliti. Nismo bili ni bolji nešto niti konkretniji. Po meni smo bojažljivo igrali i najebali. Sretniji ide dalje (isto bi bilo i da smo mi išli, znači sretniji, ne spretniji).

ovo je bila igra sudbine.Turcima je suđeno da idu dalje.Tri tekme su dobili u zadnjoj minuti.

ma turci se krumpaju!!! da netko ima tolko jebene sreće ti još nisam vidio!!! fakat smo zaslužili proći dalje!!! i ono kaj me najviše iživciralo je to kaj su tipovi koji zarađuju za život nogometom i to još igrači koji znaju igrat fulaju CIJELI JEBENI OKVIR GOLA SA JEBENIH JEDANAEST METARA!!! pa di to ima?!?!?! to mogu samo naši debili...
it's a long way to the top...
Rakdos

PostPostao/la Crnka_st » Sub lip 21, 2008 1:10 pm

:roll: :roll: sudac je sve zaheba ...
Crnka_st

PostPostao/la dida » Sri lip 25, 2008 12:26 pm

Crnka_st napisao::roll: :roll: sudac je sve zaheba ...

dobar je bio sudac.cak nije svirao cisti penal za turke
dida
Site Admin

Vrati se na: Sport