Dinamo

Nogomet,košarka,tenis,ultimate fight,šah.....

Moderator: dida

Dinamo

PostPostao/la dida » Pet ruj 18, 2009 1:23 am

Dinamoje opet izgubio.hahahhah.Naravno da je to europska urota protiv velikog maksimirskog kluba.
dida
Site Admin

Re: Dinamo

PostPostao/la virtuoso » Pet ruj 18, 2009 1:32 am

dida napisao:Dinamoje opet izgubio.hahahhah.Naravno da je to europska urota protiv velikog maksimirskog kluba.

Ovo ti u Europi ne vrijedi.
virtuoso

PostPostao/la kikos » Pet ruj 18, 2009 6:46 am

ma vridi, velik je samo u maksimiru. u hrvatskoj osrednji, a u evropi točkica, hehe
kikos

PostPostao/la silvestar » Pet ruj 18, 2009 8:10 am

glavno da je hajduk prvi na tablici ali odozdo..hehehehe
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la virtuoso » Pet ruj 18, 2009 10:57 pm

Pajdo,i Hajduk je u istim govnima,kao i cijeli nogomet u Hr.
virtuoso

PostPostao/la Anton » Pet ruj 18, 2009 11:28 pm

virtuoso napisao:Pajdo,i Hajduk je u istim govnima,kao i cijeli nogomet u Hr.
Nogomet nam je stvarno u govnima,ali svima u nogometu i oko njega je očito jako dobro!Lova koja se vrti je za naše pojmove jako velika i oni to definitivno ne zavrijede.Ja sam rado odlazio na Kantridu ali sam jednostavno odustao jer vidim da svi gledaju vlastiti interes,a za svoj klub i grad nikoga nije briga :( Sve te sponzorske novce treba usmjeriti negdje pametnije,a ne u te šupke :!:
Anton

PostPostao/la silvestar » Sub ruj 19, 2009 8:36 am

prijatelju ja nisam "zadrti" navijač Dinama,ali Dinamo je definitivno pokraden u utakmici..To kažu laici i stručnjaci.A definitivno Hajduk i Dinamo NISU u istim govnima.Hajduk je u gorim govnima 100%..Mislim da ne trebam reći i zašto.Jedino što si točno rekao je to da dok onaj smrdljivac Mamić ,njegov brat i Barišić u Dinamu neče biti sreće.I ja više ne idem na utakmice,ali iz drugih razloga.,a to je da se nema više šta lijepog tamo vidjeti i doživjeti.Eto prijatelju tako je to .
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la silvio » Sub ruj 19, 2009 10:27 am

silvestar napisao:prijatelju ja nisam "zadrti" navijač Dinama,ali Dinamo je definitivno pokraden u utakmici..To kažu laici i stručnjaci.A definitivno Hajduk i Dinamo NISU u istim govnima.Hajduk je u gorim govnima 100%..Mislim da ne trebam reći i zašto.Jedino što si točno rekao je to da dok onaj smrdljivac Mamić ,njegov brat i Barišić u Dinamu neče biti sreće.I ja više ne idem na utakmice,ali iz drugih razloga.,a to je da se nema više šta lijepog tamo vidjeti i doživjeti.Eto prijatelju tako je to .

prijatelju puca mi k.... za dinamo i za sve kojima je dinamo smisao života.za jednu plaču mjesečnu onoga tamo seronje kojemu se ne da trčati i glumi frajera i zvezdu ja moram raditi ko konj 10 godina.i kakav ponos na dinamo.nabijem ih sve od reda
silvio

PostPostao/la Anton » Sub ruj 19, 2009 10:46 am

silvio napisao:
silvestar napisao:prijatelju ja nisam "zadrti" navijač Dinama,ali Dinamo je definitivno pokraden u utakmici..To kažu laici i stručnjaci.A definitivno Hajduk i Dinamo NISU u istim govnima.Hajduk je u gorim govnima 100%..Mislim da ne trebam reći i zašto.Jedino što si točno rekao je to da dok onaj smrdljivac Mamić ,njegov brat i Barišić u Dinamu neče biti sreće.I ja više ne idem na utakmice,ali iz drugih razloga.,a to je da se nema više šta lijepog tamo vidjeti i doživjeti.Eto prijatelju tako je to .

prijatelju puca mi k.... za dinamo i za sve kojima je dinamo smisao života.za jednu plaču mjesečnu onoga tamo seronje kojemu se ne da trčati i glumi frajera i zvezdu ja moram raditi ko konj 10 godina.i kakav ponos na dinamo.nabijem ih sve od reda
Upravo tako,NABIJEM IH :)
Anton

PostPostao/la virtuoso » Ned ruj 20, 2009 3:34 am

[quote="silvestar"]prijatelju ja nisam "zadrti" navijač Dinama,ali Dinamo je definitivno pokraden u utakmici..

:lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
virtuoso

PostPostao/la silvestar » Ned ruj 20, 2009 8:47 am

pa onima kojima "puca kurac" nek idu veterinaru da ga pregleda..I nije zvezda,,nego Zvijeza..
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la Steinway » Ned ruj 20, 2009 5:59 pm

silvestar napisao:pa onima kojima "puca kurac" nek idu veterinaru da ga pregleda..I nije zvezda,,nego Zvijeza..

Nikad čuo za riječ "Zvijeza"....
Steinway

PostPostao/la silvestar » Ned ruj 20, 2009 6:05 pm

pogledaj u rječnik !
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la Steinway » Ned ruj 20, 2009 7:22 pm

Gledao u 3 rječnika...nema...

A da ti malo pogledaš kako si napisao, šta misliš??
Pa onda se javiš i ispravljaš postove. Ovako ne ide.. :?

A ne bi bilo zgoreg da kreneš sa uporabom i malo pristojnijeg rječnika. To što si navijač ne znači da možeš ostale vrijeđati, razumiješ. Ima nas koji smo već 35 i više godina učlanjeni u Dinamo, pa opet ne vrijeđamo nikoga, nego realno sagledavamo stvari :).

Hrvatska ima milijun većih briga od dokoličarenja zvanog nogomet. Prema tome COOL..oladi malo...i pamet u glavu :wink:
Steinway

PostPostao/la silvestar » Pon ruj 21, 2009 6:26 pm

ti se malo zbroji i pogledaj tko je što ovdje napisao i "kome puca kurac" itd..kad to utvrdiš onda se javi.Osim toga tko si ti da me pozivaš na red???pozivaj si doma na red.
jebi ga tak je....
silvestar

Sljedeće

Vrati se na: Sport