Spličani pokazali svoj primitivizam na Gay paradi

Za starije od 18...

Moderatori: dida, Crnka_st

PostPostao/la dida » Sub lip 11, 2011 7:35 pm

Prvi Gay Pride u Splitu obilježili su sramotni događaji. Povorka je napadnuta, a na rivi je bilo krvavih glava. Kamerman RTL-a je pogođen kamenom u glavu, ukupno su ozlijeđena 4 novinara. Na čelu kolone bili su Kerum, Severina i Thompson. Ali od kartona.

http://www.jutarnji.hr/gay-pride-u-spli ... 6692871017
dida
Site Admin

PostPostao/la silvestar » Sub lip 11, 2011 8:07 pm

NISAM ZA TO DA SE IKOGA MALTRETIRA ILI TUĆE,ALI NITI JA NE ŠETAM GRADOM I STALNLO NABIJAM NEKOME NA NOS KAKO SAM JA HETERO I VOLIM PI..CU..VIŠE MI JE ZBILJA DOSTA TIH NJIHOVIH ISTUPA.AKO ŽELE BITI HOMOSEKSUALCI ILI TI GAY ILI PEDERI...NEKA BUDU NJIHOVA STVAR,AL NEK TO BUDU ZA SEBE I KOD SEBE U KUĆI.JER NI MI OSTALI KOJI SMO HETERO TO RADIMO U KUĆI I NE NABIJAM IM NA NOS
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la dida » Sub lip 11, 2011 8:35 pm

silvestar napisao:NISAM ZA TO DA SE IKOGA MALTRETIRA ILI TUĆE,ALI NITI JA NE ŠETAM GRADOM I STALNLO NABIJAM NEKOME NA NOS KAKO SAM JA HETERO I VOLIM PI..CU..VIŠE MI JE ZBILJA DOSTA TIH NJIHOVIH ISTUPA.AKO ŽELE BITI HOMOSEKSUALCI ILI TI GAY ILI PEDERI...NEKA BUDU NJIHOVA STVAR,AL NEK TO BUDU ZA SEBE I KOD SEBE U KUĆI.JER NI MI OSTALI KOJI SMO HETERO TO RADIMO U KUĆI I NE NABIJAM IM NA NOS

Da nema seljačina koji ih mlate ne bi paradirali i tražili svoja prava. Jednostavno.
dida
Site Admin

PostPostao/la workmanstation » Ned lip 12, 2011 12:57 am

Slažem se u potpunosti s silvestarom. Normalni parovi nikad nisu priredili ni jedne parade , a ovi nonstop paradiraju gradovima. Ko normalan ih je željan gledati. Ma ajd' molim te.
workmanstation

PostPostao/la silvestar » Ned lip 12, 2011 6:39 am

koja to prava dida ?? pa koliko sam ćuo imaju se pravo sklapati brakove,biti skupa itd .a djecu posvajati im ja osobno nikad nebi dozvolio,jer to nije normalno.jedino ako si mogu nekim čudom napraviti svoju..stalno nešto paradiraju.bilo bi pametno da i mi ostali počnemo paradirati i tražiti svoja prava da nas gay i lesbe više ne maltretiraju svojim paradama
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la dida » Ned lip 12, 2011 9:33 am

workmanstation napisao:Slažem se u potpunosti s silvestarom. Normalni parovi nikad nisu priredili ni jedne parade , a ovi nonstop paradiraju gradovima. Ko normalan ih je željan gledati. Ma ajd' molim te.

Svake subote ti noramalni parovi priređuju parade s kolonoma vozila i balona i zastava po gradu.
dida
Site Admin

PostPostao/la silvestar » Ned lip 12, 2011 10:26 am

o čemu ti pričaš ??' kakve kolone ?
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la ozren » Ned lip 12, 2011 10:49 am

To što normalni priređuju subotom su svadbe i nisu ništa nenormalno.A paradiranje jer sam ovakav ili onakav je prevršilo svaku mjeru,šta bi im trebali pljeskat,govorit svojoj djeci,ma budi p...to ti je baš OK.To nije normalno,a ne svadbe subotom po gradu.Nek bude tko šta želi i šta hoće,al ne mora to nabijat nikome na nos.I na kraju krajeva,zašto bi to meni trebalo bit moralno prihvatljivo,tko kaže?Još malo pa će i ubojice,pedofili,lopovi i silovatelji tražit svoja prava i pravit parade.Nek svatko u svoja četiri ćoška radi što hoće,a na ulici nek se ponaša ko i svi ostali.Ja sam u braku već 11 god.pa ne idem po ulici i ljubakam se sa vlastitom suprugom da bi nas vidjeli i pljeskali i rekli nam bravo.
I na kraju kakva bi oni prava,neka veća od nas "normalnih"ljudi,e pa nemože,a to da je normalno da dijete ima dva tate ili dve mame ,e pa nije i točka.Onda bi i muškarci imali p...a žene k...pa bi radjali svi,da je to prirodno i normalno. :evil:
ozren

PostPostao/la Anton » Ned lip 12, 2011 11:43 am

silvestar napisao:NISAM ZA TO DA SE IKOGA MALTRETIRA ILI TUĆE,ALI NITI JA NE ŠETAM GRADOM I STALNLO NABIJAM NEKOME NA NOS KAKO SAM JA HETERO I VOLIM PI..CU..VIŠE MI JE ZBILJA DOSTA TIH NJIHOVIH ISTUPA.AKO ŽELE BITI HOMOSEKSUALCI ILI TI GAY ILI PEDERI...NEKA BUDU NJIHOVA STVAR,AL NEK TO BUDU ZA SEBE I KOD SEBE U KUĆI.JER NI MI OSTALI KOJI SMO HETERO TO RADIMO U KUĆI I NE NABIJAM IM NA NOS
Bravo Silvestar :!:
Anton

PostPostao/la silvestar » Ned lip 12, 2011 11:56 am

A ŠTA REĆ NA TO.?? PA ZBILJA IH JE DOSTA..SVAKO MALO NEGDJE NEKA PARADA ,I ONDA SE ČUDE ,KAD IH OVI LIKOVI S MANJIM KVOCIJENTOM INTELIGENCIJE POLUPAJU KO PI.KE..NE KAŽEM ,NITI IKOG POZIVAM DA IH SE ZLOSTAVLJA ,ALI KAO ŠTO JE NETKO OVDJE REKAO "NEKA BUDU PEDERI" U SVOJA 4.ZIDA,KAO ŠTO ĆU I JA BITI TO ŠTO JESAM U SVOJO KUĆI. I BOK..SVATKO BI IMAO SVOJ MIR..A AKO ŽELE DJECU ,NEKA SI IH NAPRAVE ,AKO MOGU..MADA JADNA I TA DJECA......"IMAM DVA TATE"...FUUUUUJJ
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la dida » Ned lip 12, 2011 12:09 pm

silvestar napisao:A ŠTA REĆ NA TO.?? PA ZBILJA IH JE DOSTA..SVAKO MALO NEGDJE NEKA PARADA ,I ONDA SE ČUDE ,KAD IH OVI LIKOVI S MANJIM KVOCIJENTOM INTELIGENCIJE POLUPAJU KO PI.KE..NE KAŽEM ,NITI IKOG POZIVAM DA IH SE ZLOSTAVLJA ,ALI KAO ŠTO JE NETKO OVDJE REKAO "NEKA BUDU PEDERI" U SVOJA 4.ZIDA,KAO ŠTO ĆU I JA BITI TO ŠTO JESAM U SVOJO KUĆI. I BOK..SVATKO BI IMAO SVOJ MIR..A AKO ŽELE DJECU ,NEKA SI IH NAPRAVE ,AKO MOGU..MADA JADNA I TA DJECA......"IMAM DVA TATE"...FUUUUUJJ

To je sitokao da kažeš: NEmam ništa protiv crnaca,židova i Roma,al nek to budu u svoja 4 zida. Mene živcira konert od Jelene Rozge i dočekivanje Pape,al nisam zato uzeo petarde i pepeljare i počeo gađat sve koji idu na koncert ili dočekuju Papu. imaju pravo na svoj izbor.
dida
Site Admin

PostPostao/la silvestar » Ned lip 12, 2011 12:15 pm

O ČEMU PRIČAŠ ?' ZNAĆI DOLAZAK PAPE ILI NEČIJI KONCERT JE ISTO KAO I PARADA PEDERA ,DAJ NEMOJ ME J...T...OSIM TOGA ZALAŽEŠ SE ZA PRAVA HOMOSEKSUALACA ,A USKRATIO BI PRAVA ŽIDOVIMA,
CRNCIMA,PAPI ITD....PA SAM SEBI LETIŠ U USTA..NE RAZUMIJEM TE ZBILJA.OVDJE GOVORIMO O PRAVIMA ,A NE O UKUSU ,DALI TI SE NEŠTO SVIĐA ILI NE.REKAO SAM DA JE NE HODAM OKOLO I VIĆE "VOLIM PIČKU",DOK ONI UPRAVO TO RADE..I SAD BI JA TREBAO TO POZDRAVITI I PLJESKATI IM " TO JE DIVNO" ,EVO IDEM I JA U HOMOSEKSUALCE..ČOVJEĆE O KOJIM PRAVIMA GOVORIMO ?? OBJASNI MI MALO TO
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la dida » Ned lip 12, 2011 4:18 pm

silvestar napisao:O ČEMU PRIČAŠ ?' ZNAĆI DOLAZAK PAPE ILI NEČIJI KONCERT JE ISTO KAO I PARADA PEDERA ,DAJ NEMOJ ME J...T...OSIM TOGA ZALAŽEŠ SE ZA PRAVA HOMOSEKSUALACA ,A USKRATIO BI PRAVA ŽIDOVIMA,
CRNCIMA,PAPI ITD....PA SAM SEBI LETIŠ U USTA..NE RAZUMIJEM TE ZBILJA.OVDJE GOVORIMO O PRAVIMA ,A NE O UKUSU ,DALI TI SE NEŠTO SVIĐA ILI NE.REKAO SAM DA JE NE HODAM OKOLO I VIĆE "VOLIM PIČKU",DOK ONI UPRAVO TO RADE..I SAD BI JA TREBAO TO POZDRAVITI I PLJESKATI IM " TO JE DIVNO" ,EVO IDEM I JA U HOMOSEKSUALCE..ČOVJEĆE O KOJIM PRAVIMA GOVORIMO ?? OBJASNI MI MALO TO

Di si ti molim te pročtao da bi uskratio prava Židovima i crncima? mOlim te citiraj mi to. Da si ih slušao ,a nisi znao bi zašto prosvjeduju. Dolazak Pape je meni puno gori događaj od parade homoseksualaca jer svakim dolaskom Pape mi moramo nekikurac dat crkvi i vatikanu. Za sada 300 miliona kuna iz proračuna,a o povratima imovine koja je ionako nezakonito stečena da ne govorim.
dida
Site Admin

PostPostao/la Anton » Ned lip 12, 2011 4:36 pm

Ovi koji paradiraju su idioti,isto kao i oni koji su ih tukli :roll: Bolje im je da prestanu paradirati jer u ovoj zemlji ima i previše luđaka koji će im svaki put razbiti p...u :!:
Anton

PostPostao/la dida » Ned lip 12, 2011 4:37 pm

Anton napisao:Ovi koji paradiraju su idioti,isto kao i oni koji su ih tukli :roll: Bolje im je da prestanu paradirati jer u ovoj zemlji ima i previše luđaka koji će im svaki put razbiti p...u :!:
Zato i paradiraju. Kad svi ti luđaci završe u zatvoru prestat će paradirat. JA bi za svaki takav napad podigao optužnicu za pokušaj ubojstva i lupio kaznu od 100 tisuća kuna pa da vidiš kako bi Hrvati postali civilizirani.
dida
Site Admin

Sljedeće

Vrati se na: Ljubav,erotika,sex