YAMAHA MOTIF XS

Mjesto za raspravu o klavijaturama, klavirima...

Moderatori: glazbeni, dida

PostPostao/la Motif » Čet lip 25, 2009 9:19 pm

uh al se zakuhalo. :D :D :D
Još samo jedna žlica vegete i ...
... znate što slijedi?
spider briše ove postove.
:lol: :lol: :lol:
Motif

PostPostao/la silvio » Čet lip 25, 2009 10:55 pm

Spider1 napisao:
silvestar napisao:Spider!!!!!! Dajem ti zapravo da si stvarno stručnjak što se tiče razglasa i opreme,ali ma jedan stvar koja mi nije jasna kog tebe,a to je ovo.Gotovo u svakom tvom komentaru "pljuješ po muzičarima koji sviraju svadbe ili gaže"".Tebi se netko od njih gadno zamjerio ????Ja sam jedan od tih ljudi koji sviraju po svadbama i gažama i naikad u životu nisam pomislio da sam najpametniji,nego dapače čak sam i tebe jednom pitao za savjet.Uvijek pošteno odradio svaku svirku i uživao u njoj.Ti očito misliš da si ti toliko bolji od svih tih ljudi koji pošteno zarađuju svoj kruh..Ja sam te zaista cijenio i poštivao tvoje mišljenje,no nažalost što više čitam tvoje komentare,to mi se manje sviđaju tvoji stavovi.Ne govorim o znanju o razglasima i opremi,nego o tvojim stavovima..Čini mi se da vrijeđaš ljude kad onako s visine bacaš komentare.Nitko ne zaslužuje takav komentar.Možda znamo manje od tebe o nekim stvarima,ali to ne znači da smo budale i glupani.Evo neću više pisati o tebi,ne da mi se.Mislim da nema smisla.

Ne zarađujete vi pošteno kruh jer ste preskupi a znate da ćete biti plaćeni, ne radi vaše kvalitete nego radi običaja.
Ne pomažete tim radom ni svoju porodicu nego kupujete klavijature od 35.000 kn, to znači da odmažete porodici radi svoga EGA. Eto toliko.
Ne pljujem nego stalno govorim da postoji i druga strana i da je sviranje svadbi više zabavljanje nego sviranje.
Kada vas uputim na ovakvo sviranje
http://www.youtube.com/watch?v=ptwdypKN ... re=related
vi to samo ignorirate, nego meljete svoje, svadba, svadba, svadba kao drogirani. To je meni nevjerovatno tupavo poimanje glazbe, pa složio se netko ili ne. Idem raditi.

zanimljivo i dobro čak.i sviđa mi se.
Zadnja izmjena: silvio; Čet lip 25, 2009 11:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
silvio

PostPostao/la silvio » Čet lip 25, 2009 11:00 pm

silvestar napisao:Svaka ti čast.Samo ti znaš svirati.TI SI BOG I SAM SEBI DOVOLJAN.Sad tek vidim s kakvim "Čovjekom imam posla".Svašt !!!!Prvo nisam klavijaturista,niti me znaima bacanje novaca bez stvarne potrebe.Drugo sebe smatram glazbenikom nakon završene srednje muzičke i 20 godina sviranja,ŠTO grarža i rocka,a ŠTO gaža i svadbi,jer nisam imao posla i što jesti.Ne pada mi više na pamet s takvim čovjekom raspravljati o bilo čemu,a pogotovo niti na istom mjestu,pa makar to bio i glazbeni forum..E da..I Treće i najvažnije ti nisi normalan:Bok

čekaj malo.spider da je Bog.ajd dobro.ali ljudi:pa vi ste zaboravili da je CHUCK NORRIS iznad spidera i Boga.
silvio

PostPostao/la silvestar » Pet lip 26, 2009 11:46 am

Svaka ti čast.Ja zaista ne znam tko je taj čovjek motifes ili šta već.Ja sam basista i zaista nemam namjeru raspravljati sa tobom.Pod tim mislim sa čovjekom koji unaprijed ima svoje mišljenje o nečemu ili nekomu a da uopće ne poznaje tu osobu.Opet ti kažem da ja jesam zabavljač,ali svakako prije toga sam glazbenik,a da bi mogao uopče raditi taj posao moraš biti i jedno i drugo,ali sam i čovjek koji je prošao puno toga što se svirke tiće.Od raznih garaža,rupa,prostorija za sviranje,pa problema gdje i kako kupiti opremu,za razliku od danas kad možeš kupiti što god želiš,pod uvijetom da imaš novaca,do svirki po klubovima za pivu ili ti nazovi "manager" popali lovu ujutro pa nemaš niti za pivu,do brodova,našeg lijepog jadrana i narano gaži i svadbi.Tako da ti ne dajem za pravo da mi ti sudiš i procijenjuješ moje glazbeno umijeće.Ti si očito ljut na cijeli muzički svijet.Tvoja svirka me ne zanima niti najmanje.A o ukusima se ne raspravlja,jer ono što je tebi dobro ne mora biti i meni i obrnuto.Toliko malo o kulturi.E da ja sam imao stalno nick koji imam,nikad mi nebi palo na pamet da ga mijenjam zbog tebe i nekom tebi sličnom.Evo toliko od mene i zaista se nebi želio toliko spuštati da se vrijeđa na ovom forumu.Pozdrav i isprika "motifes" ili ..
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la DM81 » Pet lip 26, 2009 12:10 pm

ljudi ovo je postalo jako osobno. ohladite malo. ovakve stvari nisu za foruma.
DM81

PostPostao/la acaamadeus » Pet lip 26, 2009 12:40 pm

Greska,Spider je sve,samo nije glup...drugo,jebo muzicara koji svira samo svadbe,ja ih sviram i dobrodosle su mi,ali imam i svoj studio,radim za druge,imao hammond C3,P200...odsvirati dobro jednu svadbu je dosta tesko,ali ako se samo to radi,vremenom postajes muzikant i ozbiljan ogovarac drugih muzicara....recimo, meni je onaj klaviaturista sto svira sa Whitesnakeom pravi svadbar,jer sa takvim bendom on koristi samo triton extreme 61 i triton 88-Sramota!!!!!!!
acaamadeus

PostPostao/la motifes7 » Pet lip 26, 2009 1:07 pm

acaamadeus napisao:Greska,Spider je sve,samo nije glup...drugo,jebo muzicara koji svira samo svadbe,ja ih sviram i dobrodosle su mi,ali imam i svoj studio,radim za druge,imao hammond C3,P200...odsvirati dobro jednu svadbu je dosta tesko,ali ako se samo to radi,vremenom postajes muzikant i ozbiljan ogovarac drugih muzicara....recimo, meni je onaj klaviaturista sto svira sa Whitesnakeom pravi svadbar,jer sa takvim bendom on koristi samo triton extreme 61 i triton 88-Sramota!!!!!!!

otvorit čemo novu temu,sišli smo s ove..
motifes7

PostPostao/la silvio » Pet lip 26, 2009 6:22 pm

silvestar napisao:Svaka ti čast.Ja zaista ne znam tko je taj čovjek motifes ili šta već.Ja sam basista i zaista nemam namjeru raspravljati sa tobom.Pod tim mislim sa čovjekom koji unaprijed ima svoje mišljenje o nečemu ili nekomu a da uopće ne poznaje tu osobu.Opet ti kažem da ja jesam zabavljač,ali svakako prije toga sam glazbenik,a da bi mogao uopče raditi taj posao moraš biti i jedno i drugo,ali sam i čovjek koji je prošao puno toga što se svirke tiće.Od raznih garaža,rupa,prostorija za sviranje,pa problema gdje i kako kupiti opremu,za razliku od danas kad možeš kupiti što god želiš,pod uvijetom da imaš novaca,do svirki po klubovima za pivu ili ti nazovi "manager" popali lovu ujutro pa nemaš niti za pivu,do brodova,našeg lijepog jadrana i narano gaži i svadbi.Tako da ti ne dajem za pravo da mi ti sudiš i procijenjuješ moje glazbeno umijeće.Ti si očito ljut na cijeli muzički svijet.Tvoja svirka me ne zanima niti najmanje.A o ukusima se ne raspravlja,jer ono što je tebi dobro ne mora biti i meni i obrnuto.Toliko malo o kulturi.E da ja sam imao stalno nick koji imam,nikad mi nebi palo na pamet da ga mijenjam zbog tebe i nekom tebi sličnom.Evo toliko od mene i zaista se nebi želio toliko spuštati da se vrijeđa na ovom forumu.Pozdrav i isprika "motifes" ili ..

silvestre dali si ti možda ljevoruki basista koji svira lefh hand bas ali sa žicama okrenutim za dešnjaka
silvio

PostPostao/la motifes7 » Pet lip 26, 2009 6:59 pm

silvio napisao:
silvestar napisao:Svaka ti čast.Ja zaista ne znam tko je taj čovjek motifes ili šta već.Ja sam basista i zaista nemam namjeru raspravljati sa tobom.Pod tim mislim sa čovjekom koji unaprijed ima svoje mišljenje o nečemu ili nekomu a da uopće ne poznaje tu osobu.Opet ti kažem da ja jesam zabavljač,ali svakako prije toga sam glazbenik,a da bi mogao uopče raditi taj posao moraš biti i jedno i drugo,ali sam i čovjek koji je prošao puno toga što se svirke tiće.Od raznih garaža,rupa,prostorija za sviranje,pa problema gdje i kako kupiti opremu,za razliku od danas kad možeš kupiti što god želiš,pod uvijetom da imaš novaca,do svirki po klubovima za pivu ili ti nazovi "manager" popali lovu ujutro pa nemaš niti za pivu,do brodova,našeg lijepog jadrana i narano gaži i svadbi.Tako da ti ne dajem za pravo da mi ti sudiš i procijenjuješ moje glazbeno umijeće.Ti si očito ljut na cijeli muzički svijet.Tvoja svirka me ne zanima niti najmanje.A o ukusima se ne raspravlja,jer ono što je tebi dobro ne mora biti i meni i obrnuto.Toliko malo o kulturi.E da ja sam imao stalno nick koji imam,nikad mi nebi palo na pamet da ga mijenjam zbog tebe i nekom tebi sličnom.Evo toliko od mene i zaista se nebi želio toliko spuštati da se vrijeđa na ovom forumu.Pozdrav i isprika "motifes" ili ..

silvestre dali si ti možda ljevoruki basista koji svira lefh hand bas ali sa žicama okrenutim za dešnjaka

nije,on ti je desnoruki basista koji svira right hand bas ali sa žicama okrenutim za ljevaka,,,znam rekao mi je spider.
motifes7

PostPostao/la silvio » Pet lip 26, 2009 7:33 pm

motifes7 napisao:
Spider1 napisao:Čak sam ti otvorio pod Ostalo temu Instrumenti za sviranje svadbi.
Pa piši do mile volje, a ne za svaki instrument pisati da ne valja jer se ne može svirati svadbe. Glupo do kraja.

vjerojatno nečeš i tamo pametovat??

http://www.youtube.com/watch?v=fo6f-WSi ... L&index=74
ljudi odsvirajte ovo pa nek netko kaže da je sranje i da je jednostavno.ovo je zakopano do bola
silvio

PostPostao/la dekios » Pet lip 26, 2009 7:39 pm

hehehe prebolesno. :D
dekios

PostPostao/la silvio » Pet lip 26, 2009 9:27 pm

motifes7 napisao:
silvio napisao:

nije,on ti je desnoruki basista koji svira right hand bas ali sa žicama okrenutim za ljevaka,,,znam rekao mi je spider.

ok,sad me prcaš a ja ozbiljno pitam je rtakav lik postoji koji tak svira i nekad smo radili zajedno.prije 12g i dugo se nismo ni čuli ni vidjeli.a slučajno se k tome još i zove silvestar.mislim da baš nema puno slivestara koji sviraju bas pa sam pitao.
silvio

PostPostao/la silvio » Pet lip 26, 2009 9:28 pm

dekios napisao:hehehe prebolesno. :D

pa kaj nije genijalno.svaka čast tko god da je to radio
silvio

PostPostao/la DM81 » Sub lip 27, 2009 2:55 am

silvio napisao:
motifes7 napisao:
Spider1 napisao:Čak sam ti otvorio pod Ostalo temu Instrumenti za sviranje svadbi.
Pa piši do mile volje, a ne za svaki instrument pisati da ne valja jer se ne može svirati svadbe. Glupo do kraja.

vjerojatno nečeš i tamo pametovat??

http://www.youtube.com/watch?v=fo6f-WSi ... L&index=74
ljudi odsvirajte ovo pa nek netko kaže da je sranje i da je jednostavno.ovo je zakopano do bola

he he, ipak mi je ovde bubanj najzesci. poslusajte
DM81

PostPostao/la Motif » Sub lip 27, 2009 4:26 am

A to je sve svirano na Yamahi Motif XS !? :D
Motif

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Klaviri,Pianina,klavijature (synth)