Rock

Hendrix, Santana, Elvis...

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

Najbolji Rock Gitarist

slash
14
25%
vai
4
7%
satriani
7
13%
johnson
0
Nema glasova
hendrix
31
55%

Ukupno glasova : 56

Rock

PostPostao/la lena007 » Pon kol 22, 2005 11:58 am

hm...o rocku bih mogla pisati i pricato duuugoooo....evo jedna anketica za zainteresirane...uvijek volim cuti druga misljenja pa...meni su svi od ovih navedenih odlicni ali prvo mjesto ipak zauzimaju slash i vai!!!
ReSpEcT TrAdItIoN
lena007

Re: Rock

PostPostao/la Gibson » Sri kol 24, 2005 4:41 pm

lena007 napisao:hm...o rocku bih mogla pisati i pricato duuugoooo....evo jedna anketica za zainteresirane...uvijek volim cuti druga misljenja pa...meni su svi od ovih navedenih odlicni ali prvo mjesto ipak zauzimaju slash i vai!!!

sve je to uredu,ali gdje su Gary Moore,Van Halen,S.R.V....
Gibson

PostPostao/la Gibson » Sri kol 24, 2005 5:32 pm

Gibson napisao:
lena007 napisao:hm...o rocku bih mogla pisati i pricato duuugoooo....evo jedna anketica za zainteresirane...uvijek volim cuti druga misljenja pa...meni su svi od ovih navedenih odlicni ali prvo mjesto ipak zauzimaju slash i vai!!!

a Jimmy Page?
Gibson

PostPostao/la TnT » Sri kol 24, 2005 11:45 pm

Izgleda da ćemo morati napraviti još jednu anketu.
Ja mislim da je Hendrix van konkurencije.Ultimate experience je najbolji rock album.Vai-a baš i ne volim,ima dobru tehniku,ali mu fali melodičnosti.Nije da sam ja neki stručnjak,ali to je moje mišljenje.Od Satriania mi je jedino dobar album Surfing with the alien.
TnT

PostPostao/la lena007 » Čet kol 25, 2005 9:34 am

Gibson napisao:
Gibson napisao:

a Jimmy Page?

ma moglo bi se staviti jos milijun gitarista, ali...tko ce se sjetiti svih...ja sam u biti stavila ovih nekoliko koje osobno jako cijenim, ali naravno da moore, s.r.v. i jos masu njih bi trebalo biti tu... :)
ReSpEcT TrAdItIoN
lena007

PostPostao/la dida » Pet kol 26, 2005 4:59 pm

Vidio sam na jednom forumu da tražiš literaturu za bas gitaru. Što te točno zanima. Imam hrpu nota. Mislim da negdje imam i video škole.
dida
Site Admin

PostPostao/la lena007 » Pon kol 29, 2005 7:25 am

dida napisao:

Vidio sam na jednom forumu da tražiš literaturu za bas gitaru. Što te točno zanima. Imam hrpu nota. Mislim da negdje imam i video škole.

nasla sam neke knjige preko net-a i kupila...super su...imas maybe video skole neke??? zanima me blues i rock...ono, razne fore i sheme...checkiraj ako nije bad pa se javi...thx man unaprijed!!! :)
ReSpEcT TrAdItIoN
lena007

PostPostao/la Slider » Čet ruj 01, 2005 9:17 am

Hendrix je najbolji! To je zakon!
Ali ipak, glasao sam za Slasha. Jer riffovi i solaže mu nisu teške, ali su tako hebeno upečatljive i dobre, da je to milina.
Nije Sweet shild O´mine pjesma sa najboljim riffom svih vremena za badava. (Total guitar)
Raj je lijep, al u paklu je ekipa!
Slider

PostPostao/la dida » Sub ruj 03, 2005 9:18 pm

.[/quote]

nasla sam neke knjige preko net-a i kupila...super su...imas maybe video skole neke??? zanima me blues i rock...ono, razne fore i sheme...checkiraj ako nije bad pa se javi...thx man unaprijed!!! :)[/quote]
našao sam note ali nemogu nać video škole.pitat ću buraza kad se vrati s mora.Javim ti slijedeći tjedan.
dida
Site Admin

PostPostao/la lena007 » Pet ruj 09, 2005 9:24 am

dida napisao:.

nasla sam neke knjige preko net-a i kupila...super su...imas maybe video skole neke??? zanima me blues i rock...ono, razne fore i sheme...checkiraj ako nije bad pa se javi...thx man unaprijed!!! :)[/quote]
našao sam note ali nemogu nać video škole.pitat ću buraza kad se vrati s mora.Javim ti slijedeći tjedan.[/quote]
thx man...
ReSpEcT TrAdItIoN
lena007

PostPostao/la Mermaid » Čet ruj 15, 2005 9:33 pm

S ovog popisa Slash i Hendrix...
Ipak, glasala sam za Slasha. Njegove solaže na drugačiji način prođu kroz moje uho.
Mermaid

PostPostao/la dida » Ned ruj 25, 2005 6:40 pm

lena007 napisao:
dida napisao:.

nasla sam neke knjige preko net-a i kupila...super su...imas maybe video skole neke??? zanima me blues i rock...ono, razne fore i sheme...checkiraj ako nije bad pa se javi...thx man unaprijed!!! :)

Pitao sam buraza za škole. Sve je prodao. Sorry!
dida
Site Admin

PostPostao/la Duby » Pon lis 24, 2005 8:37 am

Slider napisao:Nije Sweet shild O´mine pjesma sa najboljim riffom svih vremena za badava. (Total guitar)

Ma da? To si negdje pročitao ili? Ovo još nisam čuo... :shock:

Btw., a gdje je Blackmore? :lol:
Dubravko
Duby

PostPostao/la vain » Uto vel 07, 2006 9:33 pm

surfing with the alien je meni remek djelo al ostali albumi su mu malo slabasni pa cak ima i dosta bezveze pjesama. Vai mi se previse zajebava u tim pjesmama al je zato koncert u Zgu bio turbo!
vain

PostPostao/la Tukidid » Uto ožu 28, 2006 11:08 pm

TnT napisao:Ja mislim da je Hendrix van konkurencije.Ultimate experience je najbolji rock album.

Najbolji rock album ikada je IV Zeppelina... Ne ja, stručnjaci rekli...
Tukidid

Sljedeće

Vrati se na: Rock