upute za rad

Kako skinuti pjesmu, tražite note, tablature?
Pišete tekstove, skladate...

Moderatori: glazbeni, dida

upute za rad

PostPostao/la ja » Pet vel 22, 2008 12:05 pm

Dakle, trebaju mu upute za rad, ili, kako se to kaže u novo vrijeme, note. Trebaju mu note ili tablature, rock, ali može i neki blues ili jazz, tako za foru. Ono što je važno je to da ne budu akordi (prejednostavno) nego nešto zahtijevnije. Spreman sam, ako je neizbježno, dati nekoliko dinara, ali ne pretjerano. Posebno su traženi Led Zeppelin, Hendrix, ma znate već, sve ono šta se mora učiti nešto više od pet minuta. Robu primam poštom, mailom, ali me prvo obavijestite. Ako je netko zainteresiran, poslat ću mu mail na PM.
Hvala!
ja

PostPostao/la kikos » Ned vel 24, 2008 8:36 pm

pa jesi ti čuo za guitar pro? kakvu internetsku vezu imaš? poslat ću ti program i milijun tabulatura, pa izaberi sam šta ti odgovara
kikos

PostPostao/la ja » Pon vel 25, 2008 11:58 am

Šta ćeš mi to poslat na mail ili...? A što se tiče internetske mreže, živim u selendri pa nemam ni adsl ni ništa drugo. Običan EDGE. Mislim da ga tjera najviše do 220 kbit/s u downloadu. Sorry, nisam ja kriv. A ako mi to ne pošalješ, gdje se to može nabavit u okolici RI po mogućnosti? Potražit ću malo po internetu. Svejedno hvala.
ja

PostPostao/la kikos » Pon vel 25, 2008 2:15 pm

program se plaća, ja naravno imam piratsku verziju. Malo se raspitaj kod prijatelja koji sviraju bas ili gitaru sigurno netko ima. Ako nema, bit ću tolko dobar, pa ću ti poslat CD poštom
kikos

PostPostao/la ja » Pon vel 25, 2008 6:44 pm

Sve OK, ali imam dva pitanja. Prvo: da l ise to plaća samo kad ga kupim ili ga stalno moram nadoplaćivat kao za kakvu pretplatu ili tako nešto, ili jednom platim pa ga imam za vijeke vijekova? Drugo pitanje: koliko ti šuške eventualno tražiš za to?
Hvala.
ja

PostPostao/la kikos » Pon vel 25, 2008 9:04 pm

ne tražim ništa, samo mi daj svoju adresu, valjda ti ne smeta šta je ilegalan
kikos

PostPostao/la ja » Uto vel 26, 2008 12:03 pm

Poslao sam ti adresu na PM, a što se tiče pirata nema frke. TNX
ja

Vrati se na: Tabulature, Note, Tekstovi, Skladanje