Spličani pokazali svoj primitivizam na Gay paradi

Za starije od 18...

Moderatori: dida, Crnka_st

PostPostao/la dida » Čet lip 23, 2011 12:16 am

K-2 napisao:
workmanstation napisao:Pa kaj bi oni uopće , da im pljeskamo kako je to sjajno i prirodno...molim te lijepo. Nek se zatvore u svoja četiri zida i nek rade kaj im paše , a da je to normalno - nije sigurno! Od njih su bolesniji jedino idioti koji im dozvoljavaju posvajanje djeteta. Takve bi trebalo strijeljati! Gdje je tu budućnost čovjećanstva - ja je ne vidim. :(

Kako glasi šifra ?

Kakva šifra?
dida
Site Admin

PostPostao/la K-2 » Čet lip 23, 2011 11:16 am

dida napisao:
K-2 napisao:
workmanstation napisao:Pa kaj bi oni uopće , da im pljeskamo kako je to sjajno i prirodno...molim te lijepo. Nek se zatvore u svoja četiri zida i nek rade kaj im paše , a da je to normalno - nije sigurno! Od njih su bolesniji jedino idioti koji im dozvoljavaju posvajanje djeteta. Takve bi trebalo strijeljati! Gdje je tu budućnost čovjećanstva - ja je ne vidim. :(

Kako glasi šifra ?

Kakva šifra?

Čekam komentar,barem od jednog od njih trojice,i onda će ti biti sve jasno.
K-2

PostPostao/la workmanstation » Čet lip 23, 2011 12:17 pm

Ja sam svoj komentar napisao , a ti objasni te svoje zagonetke o šiframa i što ti to znači.
workmanstation

PostPostao/la K-2 » Čet lip 23, 2011 4:53 pm

workmanstation napisao:Ja sam svoj komentar napisao , a ti objasni te svoje zagonetke o šiframa i što ti to znači.

Kada liječnik opće prakse na uputnici,na mjestu: uputna dijagnoza,napiše-Ischialgia,na desnoj strani gdje piše-šifra dijagnoze prema MKB,u onih pet polja upiše M54.3 .Pošto ste ti, kybo i tani (a kako vidim da i večina ostalih tako ili blizu tome razmišlja) ustvrdili da su "oni" iz povorke bolesni,i da se trebaju liječiti .....,slijedi pitanje:
Kako glasi tekst i šifra za tu bolest ?
Ne zaboravi da ima više skupina....-
K-2

PostPostao/la workmanstation » Čet lip 23, 2011 5:29 pm

Ti si stvarno sve rekao. Većina ljudi su bolesni i abnormalni jer nisu homosexualci i ne paradiraju večim gradovima Hrvatske , a ti i homosexualci (izvini što sam te razdvojio od njih - vjerojatno spadaš u tu skupinu) ste normalni...svaka čast mislim da tu stvarno nemam više o čemu raspravljati. Poz i uspješno pronalaženje nekoga s kim ćeš se masirat.
workmanstation

PostPostao/la K-2 » Čet lip 23, 2011 6:58 pm

workmanstation napisao:Ti si stvarno sve rekao. Većina ljudi su bolesni i abnormalni jer nisu homosexualci i ne paradiraju večim gradovima Hrvatske , a ti i homosexualci (izvini što sam te razdvojio od njih - vjerojatno spadaš u tu skupinu) ste normalni...svaka čast mislim da tu stvarno nemam više o čemu raspravljati. Poz i uspješno pronalaženje nekoga s kim ćeš se masirat.

1. Druga pogreška.Ili slabo vidiš,ili ..... .Ne, do sada o temi nisam ništa rekao,ali očito, ču.
2. Treča pogreška.Ne, ne pripadam,apsolutno ni u kom vidu,ni jednoj skupini iz povorke,bilo Splita ili Zagreba.
3. Klasika na ovom forumu-upitani piše o svemu i svačemu,uglavnom bez veze,a ništa vezano uz postavljeno pitanje.
4. Napiši odgovor, a ako ne znaš,napiši: Ne znam, pa onda znam što ču dalje.
K-2

PostPostao/la kybo » Sri lip 29, 2011 10:13 pm

K-2 napisao:
workmanstation napisao:Ja sam svoj komentar napisao , a ti objasni te svoje zagonetke o šiframa i što ti to znači.

Kada liječnik opće prakse na uputnici,na mjestu: uputna dijagnoza,napiše-Ischialgia,na desnoj strani gdje piše-šifra dijagnoze prema MKB,u onih pet polja upiše M54.3 .Pošto ste ti, kybo i tani (a kako vidim da i večina ostalih tako ili blizu tome razmišlja) ustvrdili da su "oni" iz povorke bolesni,i da se trebaju liječiti .....,slijedi pitanje:

Zašto treba šifra za nešto nenormalno?
Mislim da je doktor Gruden jednom rekao zaklučak za takve i nije mu trebala šifra.
Tvom opisu mentalnog stanja šifra nije potrebna jer ti je mozak neizlječivo bolestan.

Ako im se paradira, onda neka si sami plate osiguranje, a ne da, zbog svojih gluposti, troše novac iz proračuna.
Kao što sam i rekao, ne smetaju mi i ne diram ih, ali mi idu na živce sa svojim nepotrebnim glupostima. Bilo bi im bolje da se prime nekakvog društveno korisnog rada.
kybo

PostPostao/la dida » Uto ruj 27, 2011 1:02 pm

kybo napisao:
K-2 napisao:

Zašto treba šifra za nešto nenormalno?
Mislim da je doktor Gruden jednom rekao zaklučak za takve i nije mu trebala šifra.
Tvom opisu mentalnog stanja šifra nije potrebna jer ti je mozak neizlječivo bolestan.

Ako im se paradira, onda neka si sami plate osiguranje, a ne da, zbog svojih gluposti, troše novac iz proračuna.
Kao što sam i rekao, ne smetaju mi i ne diram ih, ali mi idu na živce sa svojim nepotrebnim glupostima. Bilo bi im bolje da se prime nekakvog društveno korisnog rada.

Osiguranje im ne bi trebalo da nema ljudi koji ih napadaju. Problem je u agresivnosti netolerantnih građana.
dida
Site Admin

PostPostao/la bosna st » Uto ruj 27, 2011 2:56 pm

Stvarno mislim da na ovakvom furumu nije mjesto ovakvim temama. Ajmo ljudi organizirat prosvjed za nas glazbenike koji ne mogu naplatiti pošteni rad i odrađene gaže PA I DA NAS DRŽAVA MALO ZAŠTITI....
bosna st

PostPostao/la Anton » Uto ruj 27, 2011 5:17 pm

bosna st napisao:Stvarno mislim da na ovakvom furumu nije mjesto ovakvim temama. Ajmo ljudi organizirat prosvjed za nas glazbenike koji ne mogu naplatiti pošteni rad i odrađene gaže PA I DA NAS DRŽAVA MALO ZAŠTITI....
Slažem se,a što se tiče gore navedenih,vidim da ih nitko niti ne spominje,a kamoli maltretira dok ne organiziraju nekakve glupe parade :!:
Anton

PostPostao/la K-2 » Uto ruj 27, 2011 6:21 pm

bosna st napisao:Stvarno mislim da na ovakvom furumu nije mjesto ovakvim temama. Ajmo ljudi organizirat prosvjed za nas glazbenike koji ne mogu naplatiti pošteni rad i odrađene gaže PA I DA NAS DRŽAVA MALO ZAŠTITI....

Što je to,forum ?
K-2

Prethodni

Vrati se na: Ljubav,erotika,sex