Josip Sabo - PREVARANT I LOPOV

Mjesto za raspravu o bubnjevima

Moderatori: glazbeni, kejcastis, dida

Josip Sabo - PREVARANT I LOPOV

PostPostao/la zzz » Čet lip 16, 2011 11:08 pm

pozdrav

krije se i pod nickom "josipsabo" - lik je lopov i prevarant !

nije mi poslao cinele koje sam narucio i platio. nemojte poslovati s njim, pogotovo ne plaćat unaprijed.

detalje ću iznijeti tokom narednih dana.

još uvijek vjerujem da cijelu situaciju mozemo riješiti kao normalni ljudi ! 8)
zzz

PostPostao/la zzz » Čet lip 16, 2011 11:46 pm

sve lako mogu dokazati računom o uplati u banci.

dida me forsira da objavim svoje podatke, zasada sam Hrvoje S.
ispada da je sad bitno tko sam ja, a ovaj neka radi što želi i dalje... kao da nemam pametnijeg posla nego baviti se ovakvim stvarima... ali evo, ovo je baš iz principa :twisted:
zzz

PostPostao/la dida » Čet lip 16, 2011 11:56 pm

zzz napisao:sve lako mogu dokazati računom o uplati u banci.

ispada da je sad bitno tko sam ja, a ovaj neka radi što želi i dalje... kao da nemam pametnijeg posla nego baviti se ovakvim stvarima... ali evo, ovo je baš iz principa :twisted:

Pročitaj pravila foruma. ako optužuješ nekog za prevaru i objavljuješ njegove podatkemoraš točno navesti o čemu je riječ i stajati iza optužbi imenom i prezimenom inače se prozivka briše.
dida
Site Admin

PostPostao/la zzz » Pet lip 17, 2011 11:17 am

super, njega se štiti kao da je sibirski tigar, a ja neka gutam svoju pušionu. ja sam svoje ime napisao. kada postam sliku racuna (koji je dokaz da sam uplatio) onda ce biti vidljivo i imoje ime i prezime. uostalom, nisam objavljivao njegove podatke, osim imena i prezimena.

za sto sam ja kriv ?! nije mi jasno.
zzz

PostPostao/la tani » Pet lip 17, 2011 12:57 pm

zzz napisao:super, njega se štiti kao da je sibirski tigar, a ja neka gutam svoju pušionu. ja sam svoje ime napisao. kada postam sliku racuna (koji je dokaz da sam uplatio) onda ce biti vidljivo i imoje ime i prezime. uostalom, nisam objavljivao njegove podatke, osim imena i prezimena.

za sto sam ja kriv ?! nije mi jasno.

Nemaš biti zašto kriv pogotovo ako si u pravu.Nemaš se što sramit ni da napišeš svoje ime i prezime.Mada ne mora biti pravo ni tvoje ni njegove ali super da si rekao javno da je riječ o prevari da se netko drugi ne opeče.
Nažalost sve više ima raznih prevaranata i tzv.trgovaca koji prodaju muda za bubrege.
Dok su na forumima i oglasnicima bili glazbenici i prodavali svoju opremu mogao si biti siguran da sve štima pa ako nešto eventualno i nije bilo uvijek si mogao to riješit razgovorom.Nažalost sve je manje glazbenika na oglasniku a sve više prevaranata koji pokušavaju zarađivat na tuđoj muki i trudom stečenim instrumentima.
Znam da se ne isplati danas putovati iz Splita u Zagreb po recimo neku pedalu,činelu ali ako je i malo vrijednija stvar u pitanju bolje sjest u auto ,bus i otiči pogledat prije kupovine.
I eto hvala ti na obavijesti.
tani

PostPostao/la glazbeni » Pet lip 17, 2011 8:09 pm

zzz napisao:sve lako mogu dokazati računom o uplati u banci.

Po tebi bi onda svatko mogao svakog prozivati,a ja bi trebao uvijekbiti na strani onog koji proziva. Čak ti i vjerujem da ti se to desilo,ali čim se nekom spominje ime onda se treba i potpisati imenom i prezimenom jer je inače to lov na vještice. Nije fer nekog prozvati,a skrivati se iza nicka.
glazbeni
Site Admin

PostPostao/la zzz » Pet lip 17, 2011 10:30 pm

dobro. štiti ti malog lopova.

mene se proziva, a on se skriva, ne odgovara na pozive, mejlove i smsove.

tani, hvala na podršci, drago mi je da još uvijek ima normalnih ljudi.
zzz

PostPostao/la robert.m » Sub lip 18, 2011 7:53 am

ako imaš kontakte,i maill adrese,kučnu adresu,takvog treba osramotiti na svim forumima,i ići ga naći,polomiti mu noge,ruke,i rebra,a druga stvar,zašto si nešto unaprijed uplatio,to se riješava otkupninom,on šalje,ti plačaš po primitku!!malo si i sam kriv.
robert.m

PostPostao/la zvrk555 » Sub lip 18, 2011 11:59 am

robert.m napisao:ako imaš kontakte,i maill adrese,kučnu adresu,takvog treba osramotiti na svim forumima,i ići ga naći,polomiti mu noge,ruke,i rebra,a druga stvar,zašto si nešto unaprijed uplatio,to se riješava otkupninom,on šalje,ti plačaš po primitku!!malo si i sam kriv.

hm pa bilo je ljudi koji su plaćali pouzećem tj po primitku a kad su otvorili paket unutra je bila cigla ili nešto približne težine i oblika kao i naručeni predmet tak da ni to nije neka garancija, ako te netko želi prevariti učinit će to ovako ili onako :cry:
vjera u Boga i seljačka sloga :-)
zvrk555

PostPostao/la Anton » Sub lip 18, 2011 12:35 pm

Pouzećem naručujem isključivo iz dućana :!: Nemojte biti naivni,sjednite u auto,mala smo zemlja,za sat,dva stigneš bilo kamo,probaš i kupiš :wink:
Anton

PostPostao/la robert.m » Sub lip 18, 2011 4:53 pm

[quote="zvrk555"][quote="robert.m"]ako imaš kontakte,i maill adrese,kučnu adresu,takvog treba osramotiti na svim forumima,i ići ga naći,polomiti mu noge,ruke,i rebra,a druga stvar,zašto si nešto unaprijed uplatio,to se riješava otkupninom,on šalje,ti plačaš po primitku!!malo si i sam kriv.[/quote]

hm pa bilo je ljudi koji su plaćali pouzećem tj po primitku a kad su otvorili paket unutra je bila cigla ili nešto približne težine i oblika kao i naručeni predmet tak da ni to nije neka garancija, ako te netko želi prevariti učinit će to ovako ili onako :cry:[/quote]
Ja uvjek otvorim paket,prije nego platim,konkretno imao sam do sada dva loša slučaja,ženska mi iz Splita pošalje Mikrofon,rečeno novi nekoristen,ja ga izvadio,ono ima morskih algi na njemu,vratio,a drugi po meni najjači bio je lik koj mi je poslao digitalni mix Yamaha 01v,umjesto 01v96,i to sam vratio,cuj ima svega,ti si mislio sve najbolje,ali ima jos gluh ljudi,neznam kako muzicar muzicaru može tako nešto napravit,nepojmljivo...
robert.m

PostPostao/la zvrk555 » Sub lip 18, 2011 7:35 pm

robert.m napisao:Ja uvjek otvorim paket,prije nego platim,

neznam kako muzicar muzicaru može tako nešto napravit,nepojmljivo...

slažem se s ovim zadnjim, a kaj se tiče otvaranja paketa prije nego što potpišeš prijem i platiš otkupninu to nije dozvoljeno ni u kom slučaju, kolega mi je poštar i to mi je detaljno opisao. Jedino ak si si jako dobar s poštarom onda ti da da otvoriš :?:
vjera u Boga i seljačka sloga :-)
zvrk555

PostPostao/la dida » Sub lip 18, 2011 7:37 pm

zvrk555 napisao:
robert.m napisao:Ja uvjek otvorim paket,prije nego platim,

neznam kako muzicar muzicaru može tako nešto napravit,nepojmljivo...

slažem se s ovim zadnjim, a kaj se tiče otvaranja paketa prije nego što potpišeš prijem i platiš otkupninu to nije dozvoljeno ni u kom slučaju, kolega mi je poštar i to mi je detaljno opisao. Jedino ak si si jako dobar s poštarom onda ti da da otvoriš :?:

Dobro si rekao to nije dozvoljeno.JEdnom sam ja slao paket u Split i tip je bio dobar s poštarom i ovaj mu je dao paket,a tip mu nije platio. Na kraju sam zvao direktora pošte nakon čega me nazvao poštar da će dobit otkaz,a ima ženu i djecu.
dida
Site Admin

PostPostao/la virtuoso » Sub lip 18, 2011 11:26 pm

Ne smije se otvarat,ali tako barem imaš materijalni dokaz da ti je dotični poslao lošu ili šuplju stvar i onda ga pošalješ na obradu kod lokalnog CSI.
virtuoso

PostPostao/la silvestar » Ned lip 19, 2011 7:40 am

Ma pošalješ ga U PI..U materinu ,a ne u csi..ima takvih još ovdje .bio je nedavno još jedan koji je baš ovdje lovio po oglasniku.Zaboravio sam mu ime ,ali isto je čovjek upozorio ,i nstao je za sada.
jebi ga tak je....
silvestar

Sljedeće

Vrati se na: Bubnjevi i udaraljke