Korisnik pod imenom SPIDER1 je obrisan sa foruma!

Sve novosti vezane uz forum možete pročitati ovdje. Mjesto za iznošenje kritika, komentara i prijedloga.

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

Korisnik pod imenom SPIDER1 je obrisan sa foruma!

PostPostao/la glazbeni » Ned sij 30, 2011 10:31 am

Obrisao sam korisnika Spider1 iz vise razloga:
1. Koristio je forum za promociju svoje firme,a da niti u jednom trenutku nije zakupio oglasni prostor na glazbenom oglasniku i forumu.
2. Imao je slobodne ruke da piše što želi i još se usudio napomenuti da bi njega trebalo plačati za tekstove.
3. Ulazio je u konflikete sa gotovo svim članovima foruma i često ih bezrazložno napadao
4. Započinjao teme sa problemima koji zapravo na forumu niti ne postoje.
5. Ima toga još. Neki njegovi postovi su bili jako korisni. Čak sam i ja nešto naučio,ali ne toliko korisni da bi ga sotavio na forumu Puno ljudi je napustilo ovaj forum baš radi Spidera. Sad se možda i vrate,a može se vratiti i Spider ako promjeni ponašanje i zakupi oglas:)
glazbeni
Site Admin

Re: Korisnik pod imenom SPIDER1 je obrisan sa foruma!

PostPostao/la zvrk555 » Ned sij 30, 2011 10:50 am

šteta što je ta situacija tako završila...
vjera u Boga i seljačka sloga :-)
zvrk555

PostPostao/la kk » Ned sij 30, 2011 11:56 am

Poštujem odluke admina i vlasnika sajta, iako mislim da Spider1 i nije tako loša osoba, samo malo ima problem u komunikaciji i nemože kontrolirati odnos prema autoritetima! :roll:

Inače njegov entuzijazam me je oduševljavao sa ove stručne i profesionalne strane!

A šta ćeš, sto ljudi, sto čudi...heh...
kk

PostPostao/la silvestar » Ned sij 30, 2011 12:27 pm

Dida nisi trebao obrisati spidera..istina ima malo "žešći" nastup,ali radio je ovdje više dobroga nego štete što nebi nečiji ego mogao podnjeti..Ako baš hoćeš i ti si malo prije rekao Stainveyu da je nepismen, a samo 2 posta niže si sam priznao da "možda" imaš bag na stranici !!Znaći i ti si reagirao impulzivno,ne znaći da si loše mislio,ali isto tako je to uvreda.. ne branim nikog,a pogotovo ne spider,jer se on zna i sam dobro braniti,ali hoću reći da nitko od nas ovdje nije svetac ,a niti ružioca ,pa da će uvenuti,ako mu se otvoreno kaže nešto u brk.I samo jedno pitanje za tebe dida

Tko će sad davati savjete na forumu i pomagati kolegama ,kad imaju kakav problem ??
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la ozren » Ned sij 30, 2011 12:53 pm

A šta je tu je,to se moralo kad tad dogoditi,jer došlo je očigledno do točke kad je njegov egoizam prešao sve granice.
A šta mislite da nema drugih ljudi koji imaju znanje,da je on sveznajuć?????????
Iako smo se puno puta sukobljavali nije mi pretjerano drago što je izbrisan(prvenstveno zbog ipak nekog znanja koje je donosio),ali s druge strane zbog njegovog pristupa s omalovažavanjem drugih članova,pretjeranog egoizma i narcisoidnosti možda je ipak dobro da ga je admin izbrisao jer možda sad i netko drugi tko ima znanje se pridruži forumu i ostavi korisne informacije. 8)
ozren

PostPostao/la silvestar » Ned sij 30, 2011 1:12 pm

uredu možda si u pravu ,ali ja nisam baš primjetio da je ovdje itko osim njega išta pokušavao,zbog toga sam i pitao..baš me zanima ima li tko..znam ja da je spider znao da budem blag "bocnuti" ali bilo je više koristi od njega
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la ozren » Ned sij 30, 2011 1:47 pm

Gle da sam turbo vesel zbog njegovog brisanja i nisam,bez obzira na sukobe,al jbg.ovaj put je stvarno pretjerao kak mi se čini. :(
ozren

PostPostao/la motifes7 » Ned sij 30, 2011 3:39 pm

Ti si ipak šef foruma,i odlučuješ šta češ,ali nisi trebao obrisati spidera 1,zato što čovijek ima znanje,i treba ovom forumu,neznam kakve konflikte ste vas dvojica imali,ali to po meni nije rješenje.....ŠTETA
motifes7

PostPostao/la dida » Ned sij 30, 2011 3:49 pm

silvestar napisao:Dida nisi trebao obrisati spidera..istina ima malo "žešći" nastup,ali radio je ovdje više dobroga nego štete što nebi nečiji ego mogao podnjeti..Ako baš hoćeš i ti si malo prije rekao Stainveyu da je nepismen, a samo 2 posta niže si sam priznao da "možda" imaš bag na stranici !!Znaći i ti si reagirao impulzivno,ne znaći da si loše mislio,ali isto tako je to uvreda.. ne branim nikog,a pogotovo ne spider,jer se on zna i sam dobro braniti,ali hoću reći da nitko od nas ovdje nije svetac ,a niti ružioca ,pa da će uvenuti,ako mu se otvoreno kaže nešto u brk.I samo jedno pitanje za tebe dida

Tko će sad davati savjete na forumu i pomagati kolegama ,kad imaju kakav problem ??

JA sam mu rekao da je nepismen jer nije naveo o kojem se oglasu radi i kad je predan. Ja ipak nisam vidovit,a bilo mi je odma sumnjivo jer sam primio par takvih upita pa sam provjerio skriputu i otkrio bug.
O Spideru samom ovisi dal će se vratiti na forum. Nema on doživotnu zabranu. Samo je stavljen malo na hlađenje.
dida
Site Admin

PostPostao/la silvestar » Ned sij 30, 2011 3:56 pm

moje mišljenje je da je spider napravio više dobrog na ovom forumu nego štete,al ti sam znaš šta radiš...ti si vlasnik i odlučuješ
jebi ga tak je....
silvestar

PostPostao/la dida » Ned sij 30, 2011 4:02 pm

silvestar napisao:moje mišljenje je da je spider napravio više dobrog na ovom forumu nego štete,al ti sam znaš šta radiš...ti si vlasnik i odlučuješ

Ja svaki dan dobivam poruke u inbox od ljudi kojima SPider ide na zivce i mnogi su radi njega otisli sa foruma. bio je koristan sa svojim savjetima,al je isto tako svima solio pamet i to na ne bas pristojan nacina,ako bas zelite mogu naci jako puno primjera. Jos bi bio na njegovoj strani da je on neki autoritet,al niti zna svirat sto smo vidjeli na video klipu niti ima neke reference u produkciji glazbe sto smo isto vidjeli kad su ga ljudi pitali sta je on zapravo napravio u zivotu. Jedan topic je pretvorio u velicanje svoje firme sto sam mu isto dozvolio jer ima puno postova,ali sve ima svoje granice. Problem je u njemu jer stalno trazi sukobe,a ako ih enma onda ih izmislja, a to ljude iritira. Kad promjeni ančin razmišljanja i stavove slobodno se može vratiti.
dida
Site Admin

PostPostao/la Honda » Ned sij 30, 2011 4:13 pm

Kad sam napisao Spideru da nije takav stručnjak za kavkog se izdaje i nek se ne ljuti,ali to je moje mišljenje na temelju onog što sam pročitao i vidio on mi je odgovorio:

Evo glupan se mora javiti, crko bi da da se ne javi, to je to o čemu pišem.
Majmune blesavi, ne prodajem svoje sviranje niti ga nudim, kada će blesavi pojedinci to shvatiti. Na moram uopće znati svirati kap što ne znam šivati ni krojiti i nikom ništa. Ali glupan to ne shvaća. istina je da pišem o onome što znam, ni riječi ne pišem ni o gudaćim ni o puhaćim instrumentima.

PS:Toliko o Spideru i njegovom ponašanju na forumu. Možda će sada rasprave biti civiliziranije.
Honda

PostPostao/la mika15 » Ned sij 30, 2011 5:18 pm

eto...ode Spajder.....dosadan čovo!
mika15

PostPostao/la mika15 » Ned sij 30, 2011 5:20 pm

je li netko zna tko koristi ta čuveno-poznata-visokokvalitetna pojačala made by Spider? Volija bi znat.Hvala
mika15

PostPostao/la Muzikant » Ned sij 30, 2011 5:59 pm

Dečki,ne zagovaram spidera ali uvijek mi je žao kad netko ode jer u svakome čovjeku ima nešto dobro.
Znao je biti neugodan ali je i pomogao mnogima,to ne može nitko osporiti.
Život ide dalje,moramo nastaviti bez njega ovdje,mislim da nema sad smisla navoditi ovo i ono,loše ili dobro...
Dida je vlasnik,odlučio je kako je odlučio i moramo to poštovati.
Bilo bi dobro da se sad konačno uključe i neke nove snage da se ne izgubi na kvaliteti-pa i stručnoj po postovima jer bi se moglo desiti da danima neke rubrike zjape prazne...
Možda će sad netko napisati ili bar pomisliti-i bolje nego da nas on napada ali vrijeme će pokazati ispravnost takve odluke...
Pozdrav svima vjerojatno do neke teme u rubrici harmonike koju pratim i nastojim koliko mogu pridonijeti ako smatram da je korisno.
Kud plovi ovaj brod...?
Muzikant

Sljedeće

Vrati se na: Obavijesti i prijedlozi