Korisnik ivohr obrisan sa stranice

Sve novosti vezane uz forum možete pročitati ovdje. Mjesto za iznošenje kritika, komentara i prijedloga.

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

Korisnik ivohr obrisan sa stranice

PostPostao/la glazbeni » Ned ožu 13, 2011 10:36 pm

Korisnik ivohr obrisan sa stranice.
Inače riječ je o gsopodinu Frkljiću koji zna zašto je obrisan sa stranice.
glazbeni
Site Admin

Re: Korisnik ivohr obrisan sa stranice

PostPostao/la silvio » Pon ožu 14, 2011 10:15 am

glazbeni napisao:Korisnik ivohr obrisan sa stranice.

zašto????????????????reci da i mi ostali znamo
silvio

Re: Korisnik ivohr obrisan sa stranice

PostPostao/la dida » Pon ožu 14, 2011 10:26 am

silvio napisao:
glazbeni napisao:Korisnik ivohr obrisan sa stranice.

zašto????????????????reci da i mi ostali znamo

Zbog nepoštivanja pravila oglašavanja i vrijeđanja:)
dida
Site Admin

PostPostao/la ive-mm » Pet ožu 18, 2011 5:33 pm

Poštovani DIDA!
Mogu Vam se kao administratoru obratiti sa upitom kako to da pojedinci mogu oglašavati svoje instrumente svaki dan i oglasi su im na vrhu reda dok se drugima to ne dozvoljava ili možda ja ne znam kako postići takav rejting. Pri oglašavanju harmonika jedan te isti oglas npr. oglašavača pod nikom "guerrini" pojavljuju se svaki dan. Isto je sa oglašavačem pod nikom "tomokralj".
ive-mm

PostPostao/la dida » Pet ožu 18, 2011 6:18 pm

ive-mm napisao:Poštovani DIDA!
Mogu Vam se kao administratoru obratiti sa upitom kako to da pojedinci mogu oglašavati svoje instrumente svaki dan i oglasi su im na vrhu reda dok se drugima to ne dozvoljava ili možda ja ne znam kako postići takav rejting. Pri oglašavanju harmonika jedan te isti oglas npr. oglašavača pod nikom "guerrini" pojavljuju se svaki dan. Isto je sa oglašavačem pod nikom "tomokralj".

Guerini je vec upozoren da ne predaje duple oglase.jA sam primjetio da je imao 3 ista. Za tomukralja sam primjetio da ima 2 ista,ako se onovi opet upozorit cu i njega. Nitko nema povlasteni tretman.
dida
Site Admin

PostPostao/la ive-mm » Sub ožu 19, 2011 1:31 pm

Vjerujem da ste odredili da nitko nema prioritet ali su neki to drugačije shvatili.
Jambro je npr. dva dana za redom puknuo desetak oglasa. tomokralj1 obriše stari i ponovi ga kad mu paše tako da mu je isti oglas stalno na vrhu iako svatko tko se želi informirati o tome što se nudi prolista sve oglase za sto mu je potrebno minuta, dvije ili manje.
Ispada da takvi imaju prioritet.
Mislim da bi trebalo javno reći i objaviti pravila oglašavanja jer ljudi rijetko ćitaju privatne poruke.
ive-mm

PostPostao/la Strat04 » Sub ožu 19, 2011 10:41 pm

dida, ti ćeš, čini mi se ostati sam na ovom forumu... Otkada je ovdje bio "raskol" forum samo tone i nema ništa od njega. Doslovno je postao "forum duhova". Ni jednog jedinog konstruktivnog slova, ni jedne nove teme... rastjerao si bezveze ljude odavdje i doslovno si pretvorio ovaj forum u privatni blog koji kao takav baš nikome ne koristi...
Žalosno je ispoljavati svoj ego na ovakav način. Ja ovdje vidim sve manje korisnika a eto, i ja odoh pošto je ovo sramota a ne forum...

Pozdrav i sretno.

Bruno.
Netko radi šta zna a netko zna šta radi...
Strat04

PostPostao/la dida » Ned ožu 20, 2011 5:25 am

Strat04 napisao:dida, ti ćeš, čini mi se ostati sam na ovom forumu... Otkada je ovdje bio "raskol" forum samo tone i nema ništa od njega. Doslovno je postao "forum duhova". Ni jednog jedinog konstruktivnog slova, ni jedne nove teme... rastjerao si bezveze ljude odavdje i doslovno si pretvorio ovaj forum u privatni blog koji kao takav baš nikome ne koristi...
Žalosno je ispoljavati svoj ego na ovakav način. Ja ovdje vidim sve manje korisnika a eto, i ja odoh pošto je ovo sramota a ne forum...

Pozdrav i sretno.

Bruno.

Od ljudi koji su pisali otišao je samo Spideri i baš ne vidim da je palarasprava u rubrici harmonike,a piše se slično kao i prije. ŽAo mi je što nisam zapisao broj postova i korsinika foruma kad je otišao,ali jedani drugi broj su se povečali tako da ti baš konsatacija ne stoji jer se svaki dannešto napiše,ali to ne znači da to mora i tebi biti interesantno.
dida
Site Admin

PostPostao/la Anton » Ned ožu 20, 2011 10:05 pm

Strat04 napisao:dida, ti ćeš, čini mi se ostati sam na ovom forumu... Otkada je ovdje bio "raskol" forum samo tone i nema ništa od njega. Doslovno je postao "forum duhova". Ni jednog jedinog konstruktivnog slova, ni jedne nove teme... rastjerao si bezveze ljude odavdje i doslovno si pretvorio ovaj forum u privatni blog koji kao takav baš nikome ne koristi...

Pozdrav i sretno.

Bruno.
Forum tone,definitivno :cry:
Anton

PostPostao/la TnT » Uto ožu 22, 2011 12:58 pm

Pozdrav i sretno.

Bruno.

Ako sam dobro primejtio obrisao je samo ljude koji su spamali oglasnik sa duplim oglasima,a pretpostavljam da oni nisu ni bili neki aktivni članovi foruma nego su samo predavali oglase. Jedini aktivni član koji je obrisan je Spider i mislim da se večina ljudi složila da je to jedan od najboljih poteza na forumu jer više nema tenzija u zraku:)
TnT

PostPostao/la dida » Uto ožu 22, 2011 1:35 pm

Bruno.[/quote]
Ako sam dobro primejtio obrisao je samo ljude koji su spamali oglasnik sa duplim oglasima,a pretpostavljam da oni nisu ni bili neki aktivni članovi foruma nego su samo predavali oglase. Jedini aktivni član koji je obrisan je Spider i mislim da se večina ljudi složila da je to jedan od najboljih poteza na forumu jer više nema tenzija u zraku:)[/quote]

Uzeo si mi riječ iz usta:)
dida
Site Admin

Vrati se na: Obavijesti i prijedlozi