Novi GLAZBENI OGLASNIK:)

Sve novosti vezane uz forum možete pročitati ovdje. Mjesto za iznošenje kritika, komentara i prijedloga.

Moderatori: glazbeni, dida, Stanoja93

Novi GLAZBENI OGLASNIK:)

PostPostao/la dida » Ned pro 29, 2013 7:30 pm

Naša redizajnirana stranica je konačno gotova. Novi Glazbeni oglasnik bi trebao biti online u utorak u večernjim satima. Vjerojatno u razdobolju između ponedjeljka i utorka stranica nece biti dostupna zbog migracije podataka.
Neke od novosti na oglasniku: Nova verzija foruma, Dodat cemo vise kategorija i podkategorija oglasa, oglasi ce trajati 30 dana, moci cete ih kompletno editirati(slike, tekst, telefon...), neogranicen broj znakova u tekstu oglasa, 10 slika, sve ce biti povezano sa drustvenim mrezama, svi oglasi ce se otvarati klikom u novom prozoru.
Svaki oglas ce imati naslov sa cijenom i onda ispod tekst oglasa. Klikom na nick svkog oglasivaca moci cete pregledati sve njegove oglase u svim kategorijama.
Dodat cemo rubriku web shop gdje ce svi ducani moci oglasavati sve iz svoje ponude i njihovi oglasi ce trajati neograniceno tj. dok ih ne obrisu.
Korisnik ce moci pregledavati sve oglase sa shopovima, samo rabljene oglase ili samo shopove.
Svaki oglasivac ce se morati doregistrirati sto znaci uz postojece podatke upisati jos svoju adresu, Oib.... Ti podaci nece biti vidljivi, samo ce onemoguciti iste ljude da sa vise raznih nickova predaju oglase, a također nas i zakon na to obvezuje.
Imat cemo i top listu za bendove gdje cemo promovirati pjesme i spotove hrvatskih izvođaća i svih ExYu izvođaća (estradnih i demo scenu:)

Da ne otkrivam sve, vidjet cete uskoro sami. Mozda ce btii u pocetku nekih sitnih bugova pa vas molim da nam prijavite svaku grešku koju uočite da ju možemo ispraviti mada ih ne bi trebalo biti ili bih bar ne bi trebalo biti puno:)

Navigacija ce ostati ista, samo ce sve biti puno brze i preglednije:)
dida
Site Admin

PostPostao/la tetris » Ned pro 29, 2013 10:49 pm

Super!
tetris

Re: Novi GLAZBENI OGLASNIK:)

PostPostao/la dida » Sri sij 01, 2014 11:42 am

Ako imate problema sa logiranjem pošaljite nam sve potrebne podatke za doregistraciju na kontakt@glazbeni-oglasnik.com
dida
Site Admin

PostPostao/la Basco » Sri sij 01, 2014 7:39 pm

Kako poslati mail prodavatelju? Nema u oglasima nigdje mail adrese.
Riješen je bug. Mozete sada svakom prodavatelju poslati mai:)
Basco

PostPostao/la glazbeni » Čet sij 02, 2014 9:56 am

Basco napisao:Kako poslati mail prodavatelju? Nema u oglasima nigdje mail adrese.

Bit ce kroz dan dva link za slanje maila. Imali smo neki bug pa smo ga maknuli dok to ne ispravimo. Stranica se jos testira pa uklanjamo sve nepravilnosti na koje naletimo:)
glazbeni
Site Admin

PostPostao/la Basco » Pet sij 03, 2014 9:13 am

U tekstu oglasa prilikom objavljivanja ako tekst odvojiš u nekoliko dijelova (paragrafa) sve bude spojeno skupa?
Hvala na upozorenju. Reci cu programeru da provjeri
To je isto riješeno. Hvala:)
Basco

PostPostao/la dida » Ned sij 12, 2014 1:31 pm

Basco napisao:U tekstu oglasa prilikom objavljivanja ako tekst odvojiš u nekoliko dijelova (paragrafa) sve bude spojeno skupa?Hvala na upozorenju.
Reci cu programeru da provjeri
To je isto riješeno. Hvala:)
dida
Site Admin

PostPostao/la dida » Uto sij 21, 2014 10:51 pm

Youtube radi. Mozete predavati uz oglas i video klipove sa Youtubea:)
dida
Site Admin

PostPostao/la jozz » Uto sij 28, 2014 4:01 pm

Zašto se u tekstu oglasa pojavljuje ovo: [link] ???? jel to neki bug ili??a nema veze s linkom !!
jozz

PostPostao/la dida » Uto sij 28, 2014 5:49 pm

jozz napisao:Zašto se u tekstu oglasa pojavljuje ovo: [link] ???? jel to neki bug ili??a nema veze s linkom !!

Zato sto je zabranjeno predavanje web linkova uz oglas da ljudi ne bi stavljali linkove na koje kakve nedopuštene stranice ili reklamirali svoje firme bez da plate.
Uskoro ce prestati pisati linkove u tekstu oglasa jer ce skuziti da ih ne mogu obajviti pa se to nece pojavljivati.
dida
Site Admin

PostPostao/la jozz » Uto sij 28, 2014 9:20 pm

Ma uopće se ne radi o linkovima...ja sam predavao oglase bez ikakvih linkova ali mi je neke brojeve i riječi iz oglasa valjda prepoznalo kao linkove
evo konkretano ovaj oglas: [url]http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/598374[/url]

e da i login ima nekih problema...po nekoliko puta moram ponoviti logiranje da bi se uspio logirati!!
jozz

PostPostao/la dida » Uto sij 28, 2014 10:16 pm

jozz napisao:Ma uopće se ne radi o linkovima...ja sam predavao oglase bez ikakvih linkova ali mi je neke brojeve i riječi iz oglasa valjda prepoznalo kao linkove
evo konkretano ovaj oglas: http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/598374

e da i login ima nekih problema...po nekoliko puta moram ponoviti logiranje da bi se uspio logirati!!

Daj mi u pm posalji tocan tekst oglasa koj ti je pretvorio u link da vidim dal imamo neki bug,a sto se logiranja tice mislim da smo sve bugove ispravili. Jednom kad logiramo korisnika iz admin sucelja vise nema problema, al provjerit cu i to.
dida
Site Admin

PostPostao/la jozz » Uto sij 28, 2014 11:00 pm

[quote="dida"][quote="jozz"]Ma uopće se ne radi o linkovima...ja sam predavao oglase bez ikakvih linkova ali mi je neke brojeve i riječi iz oglasa valjda prepoznalo kao linkove
evo konkretano ovaj oglas: [url]http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/598374[/url]

e da i login ima nekih problema...po nekoliko puta moram ponoviti logiranje da bi se uspio logirati!![/quote]
jozz

PostPostao/la dida » Sri sij 29, 2014 6:50 pm

jozz napisao:
dida napisao:
jozz napisao:Ma uopće se ne radi o linkovima...ja sam predavao oglase bez ikakvih linkova ali mi je neke brojeve i riječi iz oglasa valjda prepoznalo kao linkove
evo konkretano ovaj oglas: http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/598374

Daj mi u pm posalji tocan tekst oglasa koj ti je pretvorio u link da vidim dal imamo neki bug,a sto se logiranja tice mislim da smo sve bugove ispravili. Jednom kad logiramo korisnika iz admin sucelja vise nema problema, al provjerit cu i to.

poslan PM
dida
Site Admin

PostPostao/la dida » Pon vel 17, 2014 7:43 pm

Povečali smo font slova na oglasima tako da ih sad mogu pročitati i oni najčoraviji:)
dida
Site Admin

Sljedeće

Vrati se na: Obavijesti i prijedlozi